| AlexandraIleana a întrebat:

L-am pierdut. L-am pierdut dintr-o prostie. I-am gresit din nou...i-am facut o promisiune de care nu m-am tinut de cuvant. I-am mai facut odata greseala asta si m-a iertat si mi-a zis sa nu mai repet. Dar fara sa vreau uite ca s-a intamplat.L-am dezamagit si ma doare sufletul. daca ar fi sa ma ierte din nou eu nu m-as mai putea impaca cu el. O sa regret foarte mult. Mai ales daca din cauza mea l-am pierdut.Cu el am inceput toate, prima mea iubire. Ce as putea sa fac? Sunt asa de trista. Am uneori momente ca nu is buna de nimic...sad

37 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai greșit, acum suporți efectul prostiei tale!
Pa, pa.

| frostxtq a răspuns (pentru Legiuitoarea):

De ce dai raspunsuri doar ca sa aduni cat mai multe la numar? Raspunsurile tale nu sunt folositoare nimanui.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru frostxtq):

Bună.
Poftim?
Poate îmi spui la ce îmi trebuie multe răspunsuri "la numar"?
La asta mă pricep: să dau răspunsuri nefolositoare!
Pa, pa.

| frostxtq a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cu cat ai mai mute raspunsuri pe zi, obtii titlul pentru utilizatorul zilei si mai stiu eu ce alte titluri. Am vazut ca esti numarul 2 in rank pe acest site si asta datrta punctelor acumulate in urma raspunsurilor. Oricum, mai bine ai face altceva mai util decat sa raspunzi aiurea. Nu ajuti pe nimeni.

| Psychzor a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Bravo! Scurt si la obiect.

Ar fi trebuit sa te gandesti la consecinte.

Cand bagi mana in foc stii dinainte ca o sa te arzi si tot o faci si apoi incerci sa vindeci rana si iti pare rau.

| Tropkilla a răspuns:

Capul sus,lumea nu se sfarseste. Daca te iubea,nu te lasa, fie ca gresesti, toti gresim, te-a parasit, inseamna ca nu merita, cine te iubeste nu pleaca.

| corhaz a răspuns (pentru Tropkilla):

Stii tu de ce l-a lasat ala? cu siguranta fata asta l-a inselat pun pariu.a facut ala bine ca nu mai iarta

| DirviziuQ a răspuns (pentru corhaz):

Si de unde stii ca l-a inselat? Daca il iubeste asa cum pretinde aici, si chiar e adevarat, pun pariu ca nu asa a fost. Imediat sariti toti ca "vai femeia inseala si bietu barbat sufera" de parca voi sunteti sfinti. Pai normal ca va insala daca voi tot spuneti asta, daca chiar asta cautati.

| RAY a răspuns:

Prima iubire pe naiba, primul interes material pierdut, dramatic asta e ca cu criza asta e las ca dai peste altul care sa te duca zilnic prin mall

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Stii ceva, doar pentru ca tu ai dat de panarame nu toate is asa. De unde stii tu ca e interes material, ai cunoscut-o? ai vreo dovada? dai si tu niste exemple de femei care le-ai intalnit tu cine stie unde iar apoi le critici pe toate. de unde stii ca nu e vina ta? Termina cu chestia asta pentru ca realitate nu e chiar asa cum vrei sa o arati tu.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Desigur ca am dovezii dar sunt top secret, ai luat foc pe frigul asta?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Da am luat foc. M-am saturat de voi astia care va victmizati si acuzati femeile de parca toate ar fi la fel, cand vad o gramada de prietene care chiar sunt de treaba, nu sunt materialiste si nici curve care sa umble dupa unu altu sa zboare din floare-n floare sau sa insele, batjocorite de niste idioti, apoi va mirati de ce fac femeile asa. Si legat de bani, nu inseamna ca daca ai un salariu normal esti bogat si neaparat mergi dupa aceea persoana. Nu spun ca nu sunt materialiste, dar nu toate asa ca inceteaza cu "femeile nu au sentimente, sunt prefacute sunt mai stiu eu cum". Si daca sunt asa, pe bune dreptate, cum sa fie daca voi vreti doar sex si mergeti la toate curvele cand gasiti o fata care chiar e de treaba?

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Cand n-am spus eu ca femeile nu au sentimente, sunt prefacute sunt mai stiu eu cum"
eu spus sa te culci, e craciunul numai fa pacate, vrei sa intri in noul an pacatoasa? toate femeiile sunt materialiste si lipsite de sentimente, fie ca isi convine tie asa e

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Uite chiar acum ai spus de exemplu ca nu au. Si cum am spus, nu incadra toata la aceasta categorie, Daca ar fi asa, si eu as putea spune ca barbatii sunt niste nesimtit egoisti care se gandesc doar la ei, pe scurt, curvari. Dar nu fac asta pentru ca am vazut si opusul. Cand le vei cunoaste pe toate din aceasta lume, atunci sa vii sa spui ca toate-s niste prefacute. Am spus eu ceva sa nu faci sex? E un lucru normal, si daca niste idioate parasesc pe unul pentru ca celalalt o are mai mare este strict problema lor, dar nu toate is asa.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Pentru mine toate sunt asa, mi egal ce crezi tu, doar barbati sunt suportul tau material

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Nu e asa, De ce? pentru ca eu vreau sa am banii mei, cand voi avea o familie, daca ma despart sa nu vina ala la mine sa zica ca tot ce am e al lui si sa raman fara nimic. Eu nu-s printre proastele alea materialiste care le-ai intalnit tu, sorry.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Sigur te cred, de maine in 2 min o sa imi scimb sigur gandirea, nb

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

De ce as face asta? de ce as vrea sa ajung pe strazi ca n-am fost in stare sa fac singura bani? eu gandesc si in viitor, nu doar in prezent, de aceea iti spun sa nu bagi pe toata lumea in aceeasi oala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DirviziuQ):

Nu te "lua" asa te tare de amicul ray ca are si el dreptate. si baietii sunt curvari (nu-s ipocrit sa zic ca doar fetele ) dar si fetele sunt majoritatea. si nu numai panarame dar si nesimtite si alte chestii. imi amintesc cand ma plimbam acum ani in Romania in parc si fetele faceau misto de mine laughing, in parc. desigur erau "tari" in gura ca na eram mic si slab. chiar si aici mi se mai intampla, dar cum am inceput sa merg la sala s-au schimbat chestiile. Numai zic cand eram slab nu eram bagat in seama, si acum deodata interesul e. deci fetele nu sunt mai bune ca baietii si invers. nici mie nu imi place cand sunt bagat in aceeasi oala cu mortii astia dupa sex, fac p""" ce vor din ei, dar asta e. cum si eu zic ca majoritatea fetelor sunt niste proaste imature care vor doar bani si sex ( si nu ma refer la cele sub 18 ani), asa zic si multe fete despre baieti. incepe sa nu ma mai deranjeze, ca nu ma simt.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Parca traim in democratie in fine, asta e parerea mea tu poti crede ce doresti, eu asta asta cred, nu are rost sa mai continuam discutia ca nu duce la nimic, bye

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu inca n-am cunoscut o fata care sa nu minta 100% din ce vorbeste, mi egal cum sunt barbati, sau asa o fi romancele nu stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asa e toata lumea. adevarul e neinteresant se pare

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Nu continuam, si nu am spus ca nu iti respect pararea, am spus doar sa intelegi ca nu TOATE sunt asa.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Cand o sa dau peste una care nu e atunci o sa cred si eu

| DirviziuQ a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am spus ca nu sunt panarame, eu doar incerc sa-i spun ca nu toate sunt la fel, si nu doar fetele sunt cele "fara suflet". Nu ma deranjeaza cand zice de cele care chiar sunt, dar ma deranjeaza ca zice de toate, nu ma simt, dar stiu multe fete de treaba si nu mi se pare corect fata de cele care chiar sunt serioase sa fie considerate egoiste fara sa le cunoasca.

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Sa stii ca alea nu stau in cluburi, ci isi ocupa timpul cu lucruri mai importante care le vor ajuta pe viitor.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Nici eu nu stau in cluburi, se ocupa cu gasirea prostului care sa le intretina material asa e

| neutrino a răspuns:

Increderea se castiga foarte greu si se pierde foarte usor. De cate ori doresti sa te ierte si de ce ar gresi el din nou?

| Jardelin a răspuns:

Ha, ha, ha! Si daca nu-l pierdeai ce era? Te lua de femeie? O sa-ti treaca, stai linistita! Pregateste-te pentru a doua iubire! De multe ori e mai frumoasa decit prima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te doare in fund mai mincinoaso, daca te durea de el nu o faceai si a 2 oara ( ce naiba ai facut tu stii ). deci lasa minciuna si lasa-l in soarta lui, merita ceva mai bun.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Saraca de ea acuma trebuie sa mearga pe jos, ce fete sunt in Romania vaisamar

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eh, lasa ca pe "saraca " o doare "sufletelul". cat a facut ce a facut nu a durut.o, dar cand i.a dat papucii a inceput sa o doarra laughing. ce pretentii ai

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dramatic imi dau lacrimile ce sa spun

| TanteMarianne a răspuns:

Pai,depinde cat ține la tine.
Dar oricum, daca il pierzi nu mori, inca traiesti, iar asta e mult mai important decat multe! happy

| MidnightR a răspuns:

Tu ne cam servesti ceva da` nu ne spui cu ce se mananca.Ne poti spune si noua greseala asta colosala ca sa iti putem da niste sfaturi? Si ce sa intelegem din ce ai spus? Ca tu nu vrei sa traiesti nici cu el da` nici fara el.

Sfatul meu sa nu iti mai plangi atat de mila si sa incerci sa iti schimbi atitudinea, comportamentul sau orice te-a ghidat spre comitarea acestei greseli.

| Perseverance a răspuns:

1.Ce ai facut?
2.Gandesti prea negativ si iti bati capu cu toate prostiile, nu inteleg de ce te-ai blama atat.

PS: opreste melodiile triste,, de jale'' si asculate alcv.

| Nenead a răspuns:

Pai bine, si cu ce ai gresit? Ai pus prea multa sare pe cartofi sau?