| anonim_4396 a întrebat:

La 18 ani de cate ori credeti ca ar trebui sa ma >masturbez?:-big grinhappy

Răspuns Câştigător
| graffman a răspuns:

Omg tuh la 18 te masturbezi laughing) de fapt rolling on the floor) nu mai fac asta dintra 9 iti recomand o fata apropo big grin

6 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

La 18 ani trebuie sa ai putina minte si sa iti cauti o prietena nu sa te masturbezi.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

O data pe zi sau la doua zile.
Nu exagera fiindca atunci cand o sa o faci cu o fata nu va mai fi nu stiu ce.

| Twp3w a răspuns:

Eu zic ca da... Acum depinde poate daca organismul nu-ti cere lucrul acesta nu are rost sa il invetzi aiureah! Parerea mea!winking... FunDaaa?:X

| alexootza a răspuns:

laughing fara numar

| hb a răspuns:

God! Nu este absolut necesar, si nici nu este un numar pe care trebuie sa-l respecti...Parerea mea este ca ar trebui sa incerci ceva realwinking.

| madylynatha a răspuns:

Ce pedofil