| anonim_4396 a întrebat:

Primul sarut cum a fos la >voi?:
La cati ani?batting eyelashes si cum s`a intampla?happy
P.S.dau fuundoooi la cel mai romantic/frumos raspuns si sarut french sau simplu dar nu de`astea de cand erati micutsihee hee

6 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

Pai. primul "pupic" a fost prin a 3-a. puppy dog eyes. eram in spatele autocarului la o excursie si *puff* a venit o colega si m-a pupat (ulterior am aflat ca era o provocare sau ceva de genu thinking )

si primul french prin clasa a 6-a : eram in parc, eu asa usor peste ea, si atunci am sarutat-o, si ea l-a transformat in french (era mai mare blushing )...

| PedoFrog a răspuns (pentru MonterDoc):

Primul french l'ai avut cu o fata experimentata ahh? =]]]]

| MonterDoc a răspuns (pentru PedoFrog):

=]] blushing macar am invatat bine.=]]

| zaooo a răspuns:

La mine prin a 8 am avut prietene de prin a 6-a dar nu ceva serioslaughing dar dupa primul sarut n-am putut sa mai scap de ialaughing

| cryyysss a răspuns:

Intr-o seara de vara ma plimbam cu prietena mea prin parc, ia imi spunea ca i este sete, eu i-am bagat un sarut si am intrebat-o "mai iti este?" si ia mi-a raspuns "nu prea" laughingrolling on the floor asa a fost sa mor eu...nu aveam bani de sucrolling on the floor

| peru a răspuns:

Primul pupic a fost cam... oare a 4a. sau a 3a. nu mai stiu exact. stateam pe o banca in spatele unui bloc, cu mai multi si i am zis. hai pana in scara blocului ca sa ti spun ceva. si atunci am sarutato. happy a fost frumos