| anonim_4396 a întrebat:

Primul sarut cum a fos la voi?:

La cati ani? si cum s`a intampla?

P.S.dau fuundoooi la cel mai romantic/frumos raspuns si sarut french sau simplu dar nu de`astea de cand erati micutsi

8 răspunsuri:
| Crash0 a răspuns:

A fost cu primul meu prieten la prima mea inalnire..nimic special laughing

| 5a a răspuns:

Eu nu m-am sarutat cu nimeni si am varsta de 20 de ani big grin sunt si virgin!

| stefii58 a răspuns (pentru 5a):

Naspa rau frate. rolling on the floor))))))))))))))))))))))))

| pufuulets a răspuns (pentru stefii58):

Naspa da rau de tooot laughing))))))))

| Hangover a răspuns (pentru 5a):

Tu glumesti? rolling on the floor) laughing

| Otilikaa a răspuns (pentru 5a):

Aaaaaa?

| AriannaAri a răspuns:

Pai s-a intamplat la 13 ani si 10 luni, mai pe scurt, aproape 14 ani cu un baiat (actualul meu iubit) pe care il cunosteam de aproximativ 2 ani in care am fost doar amici, radeam impreuna etc... Dupa, (el avand 17 ani iar eu aproape 14) s-a intamplat sa fim impreuna si relatia noastra continua de 2 ani jumate.

P.S: A fost sarut french.

| Al3x_9593 a răspuns:

Macar e sincer big grin