| anonim_4396 a întrebat:

Primul sarut cum a fos la voi?:

La cati ani? si cum s`a intampla?

P.S.dau fuundoooi la cel mai romantic/frumos raspuns si sarut french sau simplu dar nu de`astea de cand erati micutsi

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Primul meu sarut s-a intamplat in clasa a 4-a.happy Cand stateam cu un baiat de la mine din clasa.happy Eu eram mai timida. Atunci el a tot incercat sa ma convinga sa ne sarutam.happy Pana la urma am facut-o.happy M-am apropiat de el si i-am pupat buzele.happy Bine, acesta a fost doar un mic sarut.happy In clasa a 5-a m-am indragostit de un baiat. Si acestuia ii placea de mine.happy Cand stateam impreuna, noi ne tot sarutam, normal. Doar simple kiss. happy Intr-o seara am ramas doar noi doi afara.happy Ne tot sarutam. Ne imbratisam. Ne spuneam lucruri frumoase unul la celalalt, etc.happy La un moment dat cand ne-am sarutat, am inceput sa ne sarutam frantuzeste, fara sa ne dam seama.happy Totul a venit de la sine.happy A fost un sarut care nu-l voi uita.happy A fost gen: The first kiss. In seara aceea, am vorbit toata noaptea unul cu celalalt la telefon, dupa ce el a plecat acasa.happy Bine inteles, dupa ce m-a condus pe mine pana la usa apartamentului.love struck A fost foarte frumos.love struck Pacat ca dupa vreo 2 luni, m-a inselat. straight face Am plans, mult dupa el. sigh Dar mi-am dat apoi seama, ca a fost doar un fraier si ca nu merita s-i ofer toata dragostea mea.happy In fine. Ti-am spus cum a fost My the first kiss.happy Ce zici? Merit fundita?puppy dog eyes

| pufuulets a răspuns (pentru Rawwwrrrr):

Cat de frumos puppy dog eyes!

| Rawwwrrrr a răspuns (pentru pufuulets):

Stiu.love struck

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai, noi ne certam mai tot timpul. Am mers intr-o excursie si a trebuit sa stam putin intr-un oras, ne-am cam ratacit big grin. Atunci eu l-am vazut si el pe mine si am mers impreuna am povestit si am vazut ca suntem exact la fel. Apoi ne-am tot plimbat pana am gasit autocarul am stat pe autocar langa el iar cand am ajuns la hotel ne intalneam searape la 12 intr-un parc desi profesorii nu en lasau big grin Dupa 5 zile m-a intrebat day dreaming si normal ca am zis da. Atunci s-=a schimbat mult sad a fost foarte rusinos si cand era pe afara nici nu mai vorbea cu mine doar pe messenger parca ii era rusine. Eram cu prietenii pe afara atunci a venit el, i-am zis ca vreau sa-i spun ca vreau sa ne... atunci m-a sarutat in fata prietenilor :-x day dreaming A fost minunat

| Madilyn a răspuns:

La mine a fost cam neasteptat happy
Eram la piscina cu un prieten [ adica asa credeam eu, ca suntem buni prieteni, numai ca el de fapt ma placea de ceva vreme si nu imi spusese inca ] si in apa am inceput sa ne jucam, sa ne stropim...am ras mult [ tot timpul cand sunt cu el rad aproape non-stop ]...si nu stiu cum am ajuns foarte apropiati, iar el, m-a tras mai langa el si m-a sarutat usor day dreaming ca in filme :-x.
Fireste ca am ramas socata, pentru ca nu ma asteptam. Adevarul e ca si mie imi placea de el numai ca aveam 14 ani si credeam ca nu ar vrea sa fie cu o persoana cu 4 ani mai mica...deci nici nu indrazneam sa ma gandesc la el.
Pe moment nu mi-am dat seama ce se intampla, dar oricum a fost uimitor. :-x. Si acum mai suntem impreuna...in august avem 1 an! day dreaming