| biia_6810 a întrebat:

La catii ani vatzi inceput vata sexuala? dar la ce varsta este indikat? ani ...credetii ca ar fi trebuit sa i-mi incep viatta sexuala? specifik am 15

Răspuns Câştigător
| Bibishorrrr a răspuns:

Viata sexuala trebuie sa o incepi atunci cand ai sentimente foarte puternice fata de partenerul tau.Deci daca simti ca asta trebuie sa faci, fa.o.Dar gandeste-te bine la viitor, caci daca o sa regreti ce ai facut...ei bine...nu mai poti rezelva nimic. FUNDA?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Eu c am tarziu...la 18

| moonY a răspuns:

începe-ţi viaţa sexuală cu-n abecedar, analfabeto!

| alexiaa a răspuns:

Nu exista o varsta anume. Unii isi incep viata sexuala mai repede, altii mai tarziu.Trebuie sa o faci atunci cand esti sigura ca vrei sa o faci.Nu trebuie sa te uiti ce face x sau y si nu uita ca in viata o sa ai timp pentru toate,ca dragostea e mai importanta decat sexul,adica iti ofera satisfactii mult mai marihappyDaca simti ca il iubesti, atunci fa-o, daca nu...mai asteaptahappy

| Tuitiiii a răspuns:

Eu una nu mi-am inceput'o. Indicat este sa o incepi dupa 18 ani, cand mintea si corpul sunt dezvoltate complet, altfel ar putea aparea complicatii pe viitor.winkingDar daca tu ti musai sa o incepi cat mai repede, ai grija sa va protejati. Bafta.

| Cryssu17 a răspuns:

Normal ca nu. Mare greseala ai facut fetita. macar majora trebuie sa fii. asa e indicatwinking
Dar nici atunci. ai toata viata inainte fat`o straight face si ai tot timpul din lume
.
dc s`o faci ca un baiat de care te vei desparti dupa sa te creada toti carpa de sters pe jos? oh go on.
sa stii si tu ca fata care si-a inceput viata sexuala o sa se dea toti la ea. pentru satisfactie.
iar celelalte cuminti. alea raman pentru sentimente.
nu trebuia. trebuia sa te gandesti de doua ori.

| Teodor555 a răspuns:

18 - 19 eu inca nu mi-am inceput-o dar atunci incepe sa nu se mai dezvolte corpul

| biia_6810 explică:

Gumitszaa nu am inceputooo...

| lory1994 a răspuns:

Nu e tocmai indicat sa iti incepi viata sexuala la 15 ani, crede-ma...doar daca esti foarte sigura ca il iubesti si ca asta vrei cu adevarat...de exemplu eu regret ca mi-*am inceput-o la 15 ani.pentru ca mi-as fi dorit sa fie altfel.trebuie sa te gandesti bine daca nu vrei sa suferi dupa aia.

| deea12_3154 a răspuns:

Si eu am tot 15happy.si nici nu ma gandesc la asta incahappy