| Loca a întrebat:

Mi-e frica sa-mi incep viata sexuala! Si e cam varsta potrivita! ce ziceti?
La voi cum a fost cand v-ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Nu exista varsta potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala, daca te iei dupa suflet, daca te referi biologic inseamna ca ai 20 de ani sau peste. Iti incepi viata sexuala cand esti pregatita, o incepi cu persoana pe care o iubesti si care te iubestewinking
Ca fata nu e o rusine sa fii virginawinking nici ca baiat

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 18 ani in sus, eu mi-am inceput viata sexuala la 19 ani.

| Rafael_3371 a răspuns:

Nu imi dau seama duca nume daca esti baiat sau fata. Daca esti baiat nu are de ce sa iti fie frica, iar daca esti fata se intelege. Varsta normala este peste 18. Eu am facut-o la 19 ani cu o fata de 21 de ani care mai facut sex inainte. A fost minunat mi-a placut la nebunie si as incerca oricand sa mai fac.

| Loca explică:

Sunt fata

| karina_2534 a răspuns:

Cati ani ai? varsta potrivita in ziua de azi poate sa fie si 15. oricum varsta potrivita e 19 da... poate sa fie si 24 daca nu esti pregatita sau nu ai gasit baiatu potrivit.nu te grabi doar ca sa fi la moda. asta nu e ceva care se face la o anumita varsta. daca o faci cu cineva care nu iti place o sa regreti pe viitor
nu rasp la ultima intrebare pentru ca nu conteaza cand am inceputo da oricum dupa 18