| Puxy:X a întrebat:

La ce varsta vatzi inceput viata sexuala? { fetelebatting eyelashes}

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Buna Puxy. Eu mi-am inceput viata sexuala la varsta de 17 ani, cu iubitul meu cu care am fost doi ani si jumatate. Ce pot zice eu sa nu o faci de dragul lui si ca vrea el si tu nu esti sigura. Daca te iubeste te va asteptawinking A, si protejati-vawinking

10 răspunsuri:
| StropiDeDor a răspuns:

18 si ceva

| Marry:X a răspuns:

Buna.Nu mi-am inceput-o si am varsta de 16 ani.Inca nu mi se pare normal sa mi-o incep.De fapt nu am avut nici prietenlaughing. Dar cand se va intampla pasul cel mare, trebuie sa fiu bine documentata in privinta protectiei.Succes!

| lor3danna a răspuns:

La 18...acest lucru este ceva normal dar inainte documenteaza-te sa nu ai surprize neplacute my incolo...:*

| Abcfunny a răspuns:

Am 16. astept pan` la 18 :d

tu?

| walk a răspuns:

Eu mi-am inceput-o de un an adica la 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 ani si 9 lunibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani cu iubitu meu am inceput cu ceva simplu fench kiss, mi-a pus mana pe picior ne-am dezbract si etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20.si a fost foarte frumos, atat timp cat o faci pentru ca iti doresti asta, si crezi ca atunci trebuie. e cel mai bine, tu trebuie sa fii cea mai fericita si sigura pe decizie, take care