| anonim_4396 a întrebat:

La ce persoana din viata voastra ati renunta pentru o alta persoana importanta din viata voastra? Bineinteles ca nu exista varianta cu " Le pastrez pe amandoua. ", " Le impac pe amandoua. "

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Aş renunţa la oricine pentru membrii familiei mele.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy obligat ca renunti la prieteni, pentru a fi cu cei dragi, dar nu cred ca trebuie sa sacrificam pe cineva, pentru a fi cu cineva... Dumnezeu a facut in asa fel sa fim egali, nu trebuie sa sacrificam pentru a ne fi noua bine, pentru ca dam dovada de egoism, faci un sacrificiu si te desparti de cineva in momentul care ai observat ca a intrat cu bocancii in viata ta, si este afectata fam, asa vad eu treaba asta cu renuntatu, poate ma insel, asa percep euthinking ma puteti acuza?

| Birjaru a răspuns:

As renunta la persoana de la care am mai putin de castigat, daca nu sesize diferenta, creste sensibilitatea aparatului de masurat laughing

| alexa_4958 a răspuns:

Eu as renunta la mine pentru persoanele din viata mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alexa, superb.

| marta_5719 a răspuns:

Asi renunta la iubitul meu pentru mama!:X