| deea0009siempre a întrebat:

La ce varsta ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

laughing) Pune o pila la cel/cea care a pus intrebarea si suntem chit.
Chit adica egali, nu chit adeziv.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 ani.(+15)

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns:

13 ani eu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 30 de minute!

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ai 10 minute laughing)
Eu la aproape 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Mai am cateva minute si incep sa am indoieli... Daca vrea doar sex si ma va parasi dupa, pentru altul? Cum ii voi explica urmatoarei fete din viata mea ca nu mai sunt virgin? Oare ma va mai iubi la fel de mult si cu el asa? Ma va considera curv? Doamne, cata presiune! Daca nu va curge sange cum voi dovedi ca am fost virgin?

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Parerea mea e sa te pastrezi pentru acea persoana speciala. Poate ai noroc si apare pana sa implinesti tu 50 de ani. Daca nu, asta e...ramai pur si neprihanit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Iti multumesc pentru sfat, chiar daca a venit cu 15 minute prea tarziu... Inca nu ti-am dat funda pentru ca vreau sa mai ascult cateva pareri. Bine, asta si faptul ca nu e intrebarea mea.

| MotanAndrei a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea0009jsjejejbdbe, rezista dorintei arzatoare de a-mi oferi mie funda si ofera-i acesta onoare lui sofisis, femeia care m-a sfatuit sa-mi pretuiesc virginitatea si sa astept persoana potrivita la 15 minute dupa ce m-am dezvirginat. STIU ca vrei sa-mi oferi mie funda dar rezista acestei tentatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

S-a rezolvat! Dupa ce i-am trolat intrebarea cu glume proaste si i-am ocupat trei sferturi din raspunsuri m-as mira ca acest user sa ne mai ofere vreodata o funda, in orice circustante.

Stai linistita, nu imi datorezi nimic!

| ChelioSsS a răspuns:

| miracle1314 a răspuns:

19 ani si nu regret fpatul, pentru ca intr-adevar consider ca mi-am ales persoana potrivita, ceea c te sfatui si pe tine PERSOANA potrivita conteaza, nu ANII! Bafta! :*