| adry_4721 a întrebat:

La ce varsta va-ti sarutat prima oara? Si cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Nu m-am sarutat dar sper sa fie frumos.

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La varsta de 14 ani. A fost ceva deosebit. A fost o situatie unica. Nu am mai trait asa ceva de atunci si mi-e greu sa cred ca voi trai prea curand.

| Farcas a răspuns:

La 13. a fost frumos pentru ca si acum il mai iubesc pe baiatul respectiv :X

| Rukhsandra a răspuns:

Eram in clasa a 5a in excursie si a fost frumos day dreaming

| madagascar a răspuns:

Pe la 16 ani si am avut sarutul intiparit pe buze o zi intreaga, cand incercam sa adorm ma trezea sarutul care inca era viu pe buzele mele, era ca o furnicatura, o amortela, si daca mi-l imagineam simteam si mai intens buzele mele lipite de ale lui desi el nu era langa mine, frumos sentiment, a fost cel mai intens si mai frumos sarut.

| stefangeles a răspuns:

Scurt si inocent... aveam vreo 15 ani dar ala a fost si primul si ultimu big grin

| TabooR a răspuns:

13 ani super credeam ca am sa mor dar a fost un succes hehe

| beka a răspuns:

12 ani o:-)

| mymy a răspuns:

Nu stiu la ce srut te referi daca acel pe buze simplu numai mua si gata l-am avut pe la 11 ani si celalalt cu limba inca nu l-am avut dar sper sa fie frumos
:X

| myxolaryy a răspuns:

Pai la varsta de 11 ani acum cateva saptamani m-am sarutat cu un baiat si l-am placut la fel si el mi-a promis ca ma duce la mare impreuna cu parinti lui ca niste "colegi"dar noi stim ca ne vom saruta din nou ca iubiti

| MusicMyLife a răspuns:

La 12 ani la ziua unuei fete... jucam adevar si provocare big grin a fost frumos si romantic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu 18 ani si 7 luni, imediat dupa ce am terminat clasa a12-a. dar nu imi placea deloc deloc baiatul acela m-a sarutat french, m-am simtit atat de oribil incat dupa ce am ajuns acasa am baut o sticla de gin. dupa multe invitatii de-ale lui, in final am acceptat invitatia fiindca si ai mei imi tot spuneau sa accept, imi era amic de cand aveam 2 ani, ne jucam impreuna si la colegele mele de banca din liceu le placea de el, dar nici nu m-am putut gandi ca daca ies cu el la suc ma saruta. nu am reactionat si ma simt groaznic, a fost numai un sarut dar chiar nu imi face placere sa imi amintesc. in plus baiatul era obez si urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am sarutat prima oara la 10 ani tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 12 ani vara aceasta... dar el a facut-o, dupa asta nu am mai vb cu el pentru ca eu ii eram ddoar o prietena + la asta il stiam doar de 2 zile...

| Cristiana_3603 a răspuns:

Pai pe la 8 ani cand m-a sarutat un coleg sub banca la scoala, eram si eu cls. 1 :d

| RDancer a răspuns:

La 14 ani. A fost foarte umed, placut si cam lung. blushing

| marialove777 a răspuns:

Eu la 10 ani si a fost foarte romantic! M-am emotionat foarte tare!