| LanguageMaster a întrebat:

La facultate este mai greu să-ți faci o prietenă ca la şcoală sau liceu?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Indiferent e greu daca nu arati bine

| dolceromania a răspuns:

Da este mai greu sa-ti faci prietena, acolo se aduna asa zis spuma, toti sant pe interes.In schimb aventuri de o noapte sant multe, e cam nebuneala.

| LanguageMaster explică (pentru dolceromania):

Cum adică toți sunt "pe interes"?

| dolceromania a răspuns (pentru LanguageMaster):

Pai se fac grupulete cine sant mai influienti, fetele stiu totul din ce familie provii ce situatie ai, in functie de starea financiara cand termina facultatea pleaca si cu baiatul dorit.