| ovidiu_1744 a întrebat:

La noi in clasa este o fata pe care o plac cum imi dau seama daca ma place

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Prietene,se pare ca esti la varsta la care incepi sa te uiti dupa fete.laughingDeci hai sa ti spun ceva...Cel mai simplu si comod este sa comunici asta in cazul in care nu esti extrem de timid.Si se pare ca esti putin s au chiar mai mult.laughingOk iti place de o fata de la tine din clasa.Si ce crezi ca ar trebui sa faci decit sa te duci la ea si sa vorbesti cu ea.Bine nu sa o intrebi direct.Sti ma placi?laughingIa o si tu asa cu usurelul si incearca sa fi foarte prietenos cu ea. Daca si ea este foarte comunicativa cu tine se prea poate sa ai sanse sa te placa...

| ZuZu_2527 a răspuns:

Te uiti cum te priveste cum iti vorbeste daca se intereseaza de tine adica daca sunteti de serviciu pe scoala si vrea sa fie cu tine si din astea sper ca t-am fost de ajutor!big grin