| anonim_4396 a întrebat:

La o intalnire sau intr-un cuplu, fata sau baiatul trebuie sa-si ia prezervative?

13 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Depinde cine din voi are chef de sex happy

| CocoMexii a răspuns:

Eu cred ca baiatul, pentru o fata ar fi oarecum penibil sa umble cu prezervative la ea, la baieti e altfelstraight face happy

Răspuns utilizator avertizat
| Metempsihoza a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa aveti locul propriu unde o faceti si sa ascundeti pe acolo mai multe. Asa nu isi face niciunul griji

| Elvina a răspuns:

Tu la intalnire deja vrei sex?

| Spartanul07 a răspuns:

Pai de obicei baiatul... dar nu exista regula. ar fi bine sa aiba amandoi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Băiatul TREBUIE să-şi cumpere prezervativele - fata îi SPUNE doar că NU face sex fără prezervativ!

Dacă el vrea să facă sex, trebuie să le cumpere!

Dacă suntem mai "indulgenţi", poţi avea şi tu, de REZERVĂ...

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Presupun că eşti fată...

Dacă eşti băiat, sorry : trebuie să-ţi cumperi!

| idiott a răspuns (pentru bursuc001):

rolling on the floor)))))) HAHAHA si daca fata vrea? baiatu d unde sa stie omule? iarasi raspunzi aiurea? amandoi trebuie sa e aibawinking

| daassh a răspuns:

NU exista regula oricare dintre voi, sau chiar amandoi preventiv, dar acestea sunt discutii de cuplu si trebuie discutate intre voi.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot să facă o chetă dacă sunt nedumeriţi.

| LineGuide a răspuns:

Baiatul ia un prezervativ rezistent, iar fata pe el cu aroma...glumeam
Nu exista o regula, dar de obicei fata, deoarece consider un motiv in plus de excitare a partenerului.
MULT NOROC!

| ζøvعღ a răspuns:

Depinde...dupa mine baiatul ar trebui sa faca asta, dar nu e o regula.