| anonim_4396 a întrebat:

La o intalnire sau intr-un cuplu, fata sau baiatul trebuie sa-si ia prezervative?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns:

NU exista regula oricare dintre voi, sau chiar amandoi preventiv, dar acestea sunt discutii de cuplu si trebuie discutate intre voi.Succes!

| ζøvعღ a răspuns:

Depinde...dupa mine baiatul ar trebui sa faca asta, dar nu e o regula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot să facă o chetă dacă sunt nedumeriţi.

| Elvina a răspuns:

Tu la intalnire deja vrei sex?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Băiatul TREBUIE să-şi cumpere prezervativele - fata îi SPUNE doar că NU face sex fără prezervativ!

Dacă el vrea să facă sex, trebuie să le cumpere!

Dacă suntem mai "indulgenţi", poţi avea şi tu, de REZERVĂ...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Presupun că eşti fată...

Dacă eşti băiat, sorry : trebuie să-ţi cumperi!

| CocoMexii a răspuns:

Eu cred ca baiatul, pentru o fata ar fi oarecum penibil sa umble cu prezervative la ea, la baieti e altfelstraight face happy

| Roo a răspuns:

Depinde cine din voi are chef de sex happy

| Metempsihoza a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa aveti locul propriu unde o faceti si sa ascundeti pe acolo mai multe. Asa nu isi face niciunul griji

| LineGuide a răspuns:

Baiatul ia un prezervativ rezistent, iar fata pe el cu aroma...glumeam
Nu exista o regula, dar de obicei fata, deoarece consider un motiv in plus de excitare a partenerului.
MULT NOROC!

| Spartanul07 a răspuns:

Pai de obicei baiatul... dar nu exista regula. ar fi bine sa aiba amandoi

| idiott a răspuns (pentru bursuc001):

rolling on the floor)))))) HAHAHA si daca fata vrea? baiatu d unde sa stie omule? iarasi raspunzi aiurea? amandoi trebuie sa e aibawinking