| TrustStyle a întrebat:

LoL,nu faceti misto dar, am 14 ani si am o mica problema; o
Am chestioara de 15 cm in stare erecta dar problema e ca ca nu mi se beleste capu pliiadica nu imi iese capu,si daca trag de el, e pielea asa cam stramta si mie sa nu-mi dea sangele=]ce-i asta?straight face

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de o fimoza. Trebuie sa vorbesti cu parintii tai sa te duca la doctor. Acolo vei trece printr-o mica interventie chirurgicala si totul va fi ok. Este foarte usoara si fara riscuri.

Numai bine,
Shinwinking

| Anndreass a răspuns:

Staystrong are dreptaterolling on the floor

| B3b3Bo55 a răspuns:

Exista o ata care traba rupta laughing daca n'ai vreo gagica care sa te ajute ia o carte deschideo la jumatate pune chestioara pe centru si inchide tare cartealaughingrolling on the floor p*m a patit-o un prieten laughing

| catosp a răspuns:

Stai linistit...multi baieti se confrunta cu asa ceva...iti recomand un tratament care merge sigur : incearca in fiecare zi sa avansezi cu trasul preputului, incet, incet vei reusi sa-l decalotezi, dureaza, dar daca vrei mai rapid du-te la medic.

| TrustStyle explică (pentru catosp):

Oricum,de decalotat se decaloteaza dar nu si in stare erectalaughing

| StayStrong99 a răspuns:

Esti un copilas virginel si trebuie sa dai la bucilaughing