| Anestezya a întrebat:

Lume...cum fac sa mention interesul unui baiat? cum fac sa ma doreasca mai mult? cind spun sa ma doreasca ma refer la prezenta mea in viata lui happy

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,pai depinde de el si de sentimentele lui, nu poti forta o persoana sa te iubeasca, sa te doreasca...totul vine de la sine,daca el simte ceva pentru tine,atunci nu trebuie tu sa faci nimic, ca daca te place, atunci nu va putea sta fara tine si va dori mereu prezenta ta in viata lui.Trebuie sa fi cat se poate de naturala si sa te comporti normal,nu trebuia sa pari ceea ce nu esti,ca sa ii atragi atentia,daca e sa fie, va fi. Daca o persoana nu te place, orice ai face va fi inutil.

| mgtow a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa te iubeasca la forta asa ca nu ai ce face.

| RzzV a răspuns:

Te dezbraci in fata lui cel mai simplu... tot timpul va da roade

| MtfkRebekah a răspuns:

Pai nu prea poti sa il obligi dar ai putea incerca 2 metode sa te porti cat de cact indiferenta cu el dar nu prea tare sa sperii bietul baiat ori sa rogi o/un prieten/a comun sa vada daca simte ceva pentru uwinkingwinking funda?

| Crissa02 a răspuns:

Lasa lucrurile sa vina de la sine. Oricat ai incerca sa faci ceva nu stiu cat de mult vei reusi, fi tu si atat!