| Chan_Lore_1974 a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat sa ma doreasca din ce in ce mai mult?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atractia sentimentala in mod obligatoriu trebuie sa fie reciproca si la fel de intensa si din partea lui. Incearca prin tot ceeace faci sa-i dai de inteles ca il placi, bineinteles daca nu esti in stare sa ii comunici in mod direct dorinta ta. Succes!

| Hammurabi a răspuns:

Era pe aici un user cu o bunică, care știa să facă vrăji... laughing
Ar fi o variantă.

Răspuns utilizator avertizat
| TheWisest a răspuns:

Cu gura

| eliza7943 a răspuns:

Pai, fa l curios de tine ....joacate cu el
Nu te deschide in fata lui din prima, lasa l sa te cunoască el
Iar tu, fii șmecheră ...nu ii da tot timpul ce și dorește

| labis a răspuns:

Daca pui o asemenea intrebare clar nu esti in stare si nici nu vei fi