| Pissy a întrebat:

Luna trecuta mi-a intarziat menstruatia 2 saptamani. mi-a venit pe 12 iulie si mi s`a terminat pe 19 iulie. Inainte sa`mi vina mi-am facut un test de sarcina, pentru orice eventualitate, dar a iesit negativ. Saptamana trecuta, miercuri, am facut sex protejat si nu s`a terminat in mine. Ieri mi-a venit o chestie maronie, ca si cum ar fi sange vechi, iar azi tot la fel. Ieri credeam ca e menstruatia, dar trebuia sa`mi vina de saptamana viitoare incolo. Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Pysu a răspuns:

Nu stiu ce poate fi dar oricum daca ai fi insarcinata nu ti-ar mai veni delco menstruatia si te-ai simti rau (greturi... etc).

| PufulethePuffy a răspuns:

Poi pana al o sarcina menstruatia nu iti vine regulat si in ceea ce priveste "chestia maronie" nu te speria poate fi menstruatia pentru ca de obicei asa trebuie sa aive culoare pentru ca pri menstruatie asta se elimina sangele vechi si nefolositor. Totusi daca nu ma crezi si se agraveaza ar trebui sa te consulte un ginecolog.
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy