| ErrorFound a întrebat:

Ati primit vreodata mesajul:"Robotelul care ti-a citit mesajul a facut o migrena din cauza..." cand ati postat un mesaj lung si intortochiat?

10 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu,l-am primit de mai multe ori.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cred că da. Dar ce naiba are roboţelul ăla cu noi? 'Tu-ţi roboţelul!

| Seducatorul a răspuns:

La mine aparebig grinroidul care ti-a citit mesajul a facut scurt-circuit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu primesc mesaje de la robotel. Pentru ca i-am dat ignore.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Daaa... Chiar acum pentru ca am scris multe...si de aia

| SootheMySoul a răspuns:

Dap.Urasc robotelul asta! Sa ia si el un Paracetamol!

| Unniique a răspuns:

Eu am primit d-ăsta: Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

| Unniique a răspuns:

Eu am primit d-ăsta: Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!
Acum o să încerc să mai primesc unul pentru uuuu-uri. Buuuuună, tuuuuuuu, roboţel, uuuuuuuuuuite, răspuns luuuuuuung şi plin de uuuuuuuuuuuuuuuuuu-uri. Nuuuuu îmi vei trimite uuuuuuun mesaj pentruuuuuuuuuuu asta acuuuuuuuuuuuuuuuum? Sper că da, nuuuuuuuuuuuuuuuuu? Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuite-măăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă, Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu Uuuuuuuuuuuuuu Yuhuuuuuuuuuuuuuuu, mă dau cu trenuleţuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu'

| Ingerasulinocent a răspuns:

Da am primit mesajul. Doar ca mie mi-a spus ca "robotelul care ti-a citit mesajul tocmai a facut o migrena din cauza punctelor..." Dar mi-a luat ceva timp se reduc din puncte.