| GulDan a întrebat:

M-am imprietenit cu o fata..totu decurge bine insa, in a viitor cand ne v-om obisnui unu cu altu.
Nu o pot invita acasa la mine! Din mai multe motive..crede-ti ca conteaza mult pentru o fata asta?

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Mie cel mai urat mi se pare cand baietii ma invita la ei acasa! Depinde si cati ani aveti.

| adeluna a răspuns (pentru Doηηa):

Corect! Nu cred ca asta ar fi o problema, ba chiar i-ai parea probabil un gentelman civilizat. Nu te stresa pe tema asta, n-ai de ce.

| Dariusuu a răspuns:

De ce să o inviți la tine acasă când o poți invita la o plimbare în parc?

| Hakuouki a răspuns:

Daca vrei experienta atunci nu ar trebui sa te agati de o singura fata, ar trebui sa treci de la una la alta, dar nu incurajez chestia asta, nu trebuie sa o inviti la tine acasa, merge si la hotel, la plimbare prin parc, la film, la suc, etc.

| Blamely a răspuns:

Nu, este neimportant. Nu-ți face griji din cauza asta.

| BornToBeLoved a răspuns:

Cu timpul va trebui sa faci si treaba asta, ca sa se lege ceva serios, depinde ce vrei si tu... Oricum daca te iubeste nu va avea treaba cu orice ai avea acasa...

| GulDan explică (pentru BornToBeLoved):

Nu vreau o relatie gen sa ma casatoresc...asta e ceva de inceput ca e a 2 -a relatie in viata mea..prima nu prea a mers.
Vreau sa mai recapat experienta!

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Nu.Nu este neaparat sa o inviti la tine acasa.O poti invita la o plimbare in parc, la un suc, la un restaurant sau chiar la un film. Daca este o fata desteapta nici nu va insista pe tema asta.

Răspuns utilizator avertizat
| HeadShoot32 a răspuns:

Am prietena de 4 luni si nu am adus-o niciodata la mine acasa. Nu cred ca e o problema mare.

| AndyAlex533 a răspuns:

Nu, nu este neaparat, dar acum depinde si de ea, nu numai de tine.
Funda?