| 8653 a întrebat:

M-am jucat cu prietenul meu in ultima zi de ciclul si ma atins putin pe vain cu penisul dar nu a ejaculat! ce sanse sint de a ramine insarcinata?

Răspuns Câştigător
| miha_1596 a răspuns:

Nu-ti mai face probleme.iti spun din proprie experienta! dar pe viitor ai grja. asa nu prea ai cum sa ramai dar...riscuri st mereu!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Greu de spus, probabil foarte mici. Dar nu zero.

| Азбука a răspuns:

Esti sigura ca pe vagin te-a atins? laughing

| L a răspuns:

Foarte mari laughing, inainte sa incepi sa te joci.documenteaza-te.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pana la ejaculare, pe parcursul actului sexual lor le mai scapa involuntar cate o picaturica plina de spermatozoizi. dar daca doar te'a atins putin si nu a introdus penisul nu ar fi sanse prea mari sa ramai insarcinatathinking deci nu cred ca esti insarcinata doar din atathee hee

| alexa_9800 a răspuns:

Pe vagin te-a atins? cum?worried

| theoneandonly a răspuns:

Cam aceleasi sanse pe care le-ai fi avut daca faceati sex anal si ejacula...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici picaturile alea transparente de pre-ejaculare n-au aparut? daca nu... atunci ar tb sa fie "imaculata conceptie" ca sa ramai! iar daca da... atunci e david copperfield combinat cu bruce lee, daca ajunge de pe exterior pana in trompa!laughing

| bruneta18focoasa a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie la fel acum un an, am ramas insarcinata, am avortat si de atunci n-am mai lasat niciun baiat sa ma atinga. ai grija!