| σяιgιηal a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma- va rog sunt virgina dar cu prietenul meu neam jucat putin sia atins penisul de vagin neam excitat nu a ejaculat in mine
oricum noi eram umezi fiind ambei excitati

sunt sanse sa ramn insarcinata?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă lichidul seminal ( sperma ) sau lichidul preseminal intră în contact cu secreţia ta vaginală, atunci EXISTĂ risc de sarcină!

Secreţia vaginală facilitează pătrunderea spermatozoizilor în vagin!

"Este important de retinut faptul ca o femeie poate ramane insarcinata cu un himen intact si fara un contact sexual direct (penetrare)!
Contactul dintre sperma si zona genitala poate facilita patrunderea spermei in vagin si instalarea unei sarcini.
Un himen intact nu trebuie considerat metoda contraceptiva!"
- SURSA :
http://www.sfatulmedicului.ro/......ninei_7764

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Vezi alte detalii despre lichidul preseminal la linkul :
http://www.clopotel.ro/......r-141.html

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU NU NU NU.
Cat timp nu a intrat sunt 99.9 sanse sa NU fii insarcinata.

| Ezeru a răspuns:

Daca penetrarea nu a avut loc nu sunt sanse.
Daca a avut loc sunt sanse de a ramane din cauza prespermei.

| Maxnonymus a răspuns:

La cat de indescifrabila e intrebarea eu cred ca tu ai chef de caterinca laughing)

| user123456789 a răspuns:

Pune mana si mai invata Limba Romana!
Treaba cu,, insarcinata" nu ma intereseaza, problema ta!

| BiAnCa765430 a răspuns:

Nu draga mea nu are cum sa fi insarcinata daca nu ai avut un contact sexual nu doar o joaca si te-a atins un pic deci poti sa stai linistita nu esti insarcinata pentru ca nu ti.a bagat-o cum se spune scuzi limbaju deci stai linistita o data ce tu esti virgina nu are cum sa fi insarcinata big grin Funda?

| Miguelito a răspuns:

Bai deci nu inteleg! Si eu fac parte din generatia asta dar nu sunt tampit. Cum adica s-a jucat un pix cu penisul? Cum adica si l-a frecat putin de vagin? Sunteti cretini? Am mai vazut astfel de intrebari destul de dese. Ori faceti sex pe bune si vi-o trageti serios, ori stati dracului cuminti, nu va frecati cu penisul de vagin. Ce a ajuns lumea...