| befree10 a întrebat:

M-am sarutat de cateva ori cu prietena mea cea mai buna pe buze, asta ma face lez?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, poate doar a fost o joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te-ai simţit bine sărutând-o, atunci da eşti lesb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar stiu sigur ca "lez" te face sa arati ca o proasta.

| Daydream a răspuns:

Depinde cum ai sarutat-o! Daca de exemplu v-ati jucat un joc gen adevar si provocare nu esti lez!

| NoOneKnow a răspuns:

Depinde, a fost un sarut scurt in joaca si te simti atrasa de ea? Daca da esti "lez".

| Metalista a răspuns:

Nu neaparat.
Daca iti plac si fetele si baietii asta inseamna ca esti bisexuala.
Acum depinde, poate acele saruturi au fost din joaca...sau poate au fost serioase.