| alina56 a întrebat:

Ma doare burta foarte tare...adica jos ovarele credsadsi in timpul actului sexual ma doare. e prima oara cand mi se intampla. oare sunt racita?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti fi racita, poti avea chisturi ovariene, poti avea o tumora benigna de uter sau ovar, poti avea o ran[ pe colul uterin sau o infectie cu transmitere sexuala.Este foarte importnt sa te duci la ginecolog cat mai repede, maine de preferat, fiindca unele dintre bolile descrise mai sus au potential de agravare in absenta tratamentului si de sechele de lunga durata.

| CevaNormal a răspuns:

Salut, pot sa-ti spun sigur, evident ca ai ceva probleme de sanatate, iti dau un sfat permanent daca ai vreo intrebare ceva, vreun dubiu, si vreai raspunsul corect si stiintific, atunci evident ca trebuie sa consulti google.ro, acolo gasesti orice despre asa ceva. Posibil sa fii racita, sau alta boala, ceea ce nu este ce jucat, trebuie numai decit sa te tratezi si fara nici un sex in timpul tratamentului

| snepy a răspuns:

Dute la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti racita bagati picioarele in apa cu sare dupa care in pat
sper sa iti fie de folos sfatu meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti racita cel mai sigur...trateaza te!