| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o mica problema, help me..in timpul actului sexual ma dor foarte tare ovarele(cel putin asa cred eu).dar daca ovarele din ce cauza si daca nu ovalere ce oare altceva? Chiar si dupa actul sexual a doua zi ma doare in regiunea data..De ce?

3 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Urgent la ginecolog.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa ai o infectie la ovare sau vaginala, care deja a afectat ovarele. Nu-i normal sa simti durere nici in timpul actului sexual si nici dupa aceea.
Mergi al un control ginecologic!

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti recomand sa lasi rusinea de o parte si sa te prezinti la un cabinet ginecologic in vederea unei examinari cat mai complete. Sanatate!