| Ghitza_1735 a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine parerea voastra. Cum priviti voi CURVELE? Merita sa fie iubite? Daca te-ai indragosti de o curva, ai accepta sa fiti impreuna (pentru baieti intrebarea big grin) Dece?
Ms antincipat!

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde ce-nţelegi prin curvă.
În fond, şi unele "căsnicii" sunt forme de prostituţie legală.
Se merită doar dacă chiar te îndrăgosteşti de ea, altfel nu. Însă, repet, depinde ce-nţelegi prin curvă.
De pildă eu nu categorisesc ca fiind curvă o femeie care a avut multipli parteneri sexuali dar niciodată doi în acelaşi timp. Chiar şi dacă a avut relaţii scurte, câtă vreme nu a înşelat pe nimeni şi nimeni n-a avut de suferit, nu am nicio problemă cu asta. În fond, dacă eu am voie să fac sex cu 100 de femei şi nu-mi zice nimeni nimic, de ce-aş avea eu dreptul să-i reproşez unei femei că a făcut sex cu 100 de bărbaţi?

| Narcis2007 a răspuns:

Nu zic ca nu merita a doua sansa dar...nu

| Narcis2007 a răspuns:

Dar nu se stie...cand e indragostit barbatu face multe

| Andra_3863 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar am un frate. Si un iubit. Si un verisor, si un tata. Cu toti 4 vorbesc liber. Verisorul meu a ales sa dreseze o curva, si i`a iesit perfect. Fata nu mai umbla din p.a in p.a, e cu ea de 2 ani si 9 luni si nu mai e privita ca o curva. Deci da, se merita. Asta daca poti sa o influentezi, si ii amesteci usor ideile...laughing

| yoooo1990 a răspuns:

Le privesc ca pe niste curve, da merita f mult sa fie iubite in anumite zone ale corpuluiwinking, nu m-as combina nu o curva nici o secunda in viata mea...

| Raull_5431 a răspuns:

Eu in general nu am nimic cu curvele!happy
Dar cand nu tac din gura si sunt sacaitoare (in general alea care se cred mari si tari sau au tupeu) ma calca pe nervi!happy
Nu cred ca as accepta o relatie cu o curva!happy
Pentru ca nu as fii dispus sa traiesc cu gandul ca ea mai apartine si altuia!:p

| sebynyo a răspuns:

Cel mai profitabil loc de munca care prinde la romani deoarece nu trebuie sa faci nimic special doar dai niste clicuri si vin bani foarte simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi dupa care sa dai click pe reclamele de la ADVERTISMENTS.Pentru fiecare click dat pe o reclama primesti automant 0.25$ si in plus fata de asta pentru fiecare membru care se inregistreaza pe adresa ta de fiecare data cand el va da click pe o reclama primeste o.25$ dar si tu primesti tot 0.25$ doar ca da el click cu cati mai multi membri cu atat mai multi bani.INREGISTRATIVA ACUM DOAR PE http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma-m indragostit de tine curvo.iesim la un suc la pliculet.curva mika.asa deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le privesc vreo 30 de secunde, apoi trec la fapte.

| Ghitza_1735 explică:

Daca sa fiu un pic mai explicit, e vb ca m-am indragostit de o fata, dupa ceva timp cand am hotarit sa fac ceva sa fie a mea, am aflat ca e curva (se culca cu mai multi si culmea a fost cand am aflat ca fata suna baietii sa vina la ea s-o. aiba). Pana la urma cred ca nu se mai poate de schimbat asa persoana, dar totusi. sentimentul fata de ea, nu e deloc usor sa-l omor!

| 03rwi a răspuns:

Salut, vreau sa-ti spun ca si eu sunt cam in situatia ta...m-am indragostit de o fata pe care o stie aproape tot judetul, nu o face pentru bani ci pur si simplu din placere(dupa parerea mea e nimfomana.in fine) si nu stiu ce sa fac. e situatie destul de dificila.