| ItsKareeeen a întrebat:

Mă întreabă o prietenă dacă poate avea o sarcină dacă a făcut masturbarea în timpul ciclului, i-am zis că nu,dar aceasta nu mă crede, help!????

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Sunt sigur ca prietena ta aste o fetita si nuare cunostintele necesara pentru a intelege acesta activitate.

Dar poti sa ii spui ca este ok sa inceapa sa isi cunoasca corpul, dar pana la sarcina trebuie sa participe 2 persoane.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bă, ej nebun? Se pare ca si tu ai crede ce spune daca intrebi pe aici.

| Violleta2022 a răspuns:

Hai, ia o pauza ca numai prostii spui pe aici!

De la masturbare nu ramane nimeni gravida!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Help, să ce? Pentru însărcinare?

| ItsKareeeen explică (pentru sadrian46):

Mă întreabă și nu mă crede

| mihai69 a răspuns:

Poate avea o sarcină oricând, indiferent de momentele în care se masturbează, cu condiția să: facă sex cu un bărbat, în perioada ei fertilă iar el să ejaculeze sperma în vaginul ei.
Altă metodă de a avea un copil NU există.

| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

Ba da, inseminare in vitro.

| mihai69 a răspuns (pentru sadrian46):

Mă refeream la o metodă naturală.

| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

În Take, Ianke și Kadâr, feciorul evreului doar ce se uită peste gard, și o și lasă groasă pe fiica vecinului. Metodă naturală.

| mihai69 a răspuns (pentru sadrian46):

Da, și mai de mult, acum vreo 2k ani, a mai fost un, Maria, care doar a visat și a rămas...

| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

Aici putem medita mult bine, pe bune, despre importanța viselor pentru viața în stare de veghe. Și despre unii care preferă să trăiască vise. De exemplu, noi românii suntem ( așa spune imnul nostru) încă în somnul cel de moarte. Așadar, suntem treji? Nu. Concluzia, nu trăim, ci visăm.

| Goete a răspuns:

Tu esti cea mai buna prietena a Ta.
Sfanta Maria a ramas insarcinata fara sa o atinga Nimeni.
Deci important este Crezul.
Daca TU CREZI, poti ramane insarcinata.

| superbombo69segzzz a răspuns:

I am the glub glub gangalam the swabaliba swababa li ba ba