| KitTY_2644 a întrebat:

Ma iubeste? daca e gelos si vorbeste urit cu mine? big grin

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Heii! Creca e laughing obsedat mai mult ca sigur oh go on sa fie ceva gelos e absolut normal toti baieti eventual barbati sunt gelosi, iar faza cu vorbitul urat e cam nasola...nu-i mai permite sa te jigneasca sau sa-ti vorbeasca urat pentru ca o sa si-o ia in cap si dupa o sa se ajunga la violentsa crede-ma stiu ce vorbesc. daca continua cu jignirile amenintzal ca va veti desparti happy. sper ca te-am ajutat. te puup:* ai grija de tine!

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Evident ca nu te iubeste!

| vOdK a răspuns:

Stop stop stop! va rog masurativa cuvintele la adresa barbatilor si baietilor! mai ales simiiii! fara respect!

sa rev la intr:
pai daca e gelos inseamna ca nu vrea sa te piarda, poate ca vorbeste asa pentru ca te place, poate e un fel de al lui de a iesi in evidenta, de a arata ca el nu se teme de nimic sau nu se teme de consecinte (facatura), daca ii vei zice ca sa te desparti de el ( daca esti cu el) isi va cere iertare de 100. 000. 000. 000 de ori, va fi ca un mielusel!

sa iti fie rusine simiii ca instigi la adresa persoanelor de sex masculin! macar daca reduceai din complexitate! RUȘINE!

| Lylly a răspuns:

Daca iti vorbeste urat eu nu cred ca te iubeste.
Daca este gelos nu inseamna neaparat ca te iubeste, poate este prea posesiv si din aceasta cauza este gelos.
Bafta!

| ania a răspuns:

Si respectul face parte esentiala din dragoste. Daca ii spui deschis acest lucru si el continua, ori il lasi balta ori vei avea parte de o relatie in care te vei simti nefericita si calcata in picioare.

| Liviucu a răspuns:

Sub nici o forma nu trebuie de confundat un lucru cu altul. Si eu am vorbit extrem de urat fostei dar abia dupa un an in care i-am inghitit multe minciuni si promisiuni neduse la bun sfarsit. Daca te injura nu inseamna ca nu te iubeste. Numai copii gandesc asa. happy