| elyteiubeste a întrebat:

Mai exista baieti in ziua de azi care sa nu vrea numai sa se culce cu o fata?
pentru ca cei de acum vor o relatie de o saptamana si apoi "la revedere".
mai exista baieti romantici?
dau funda...ms

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Sexul e o parte fireasca a unei relatii. Daca este vreun tip care sa nu-ti dea de inteles ca vrea sa treaca la nivelul asta cu tine in maxim un an, ar trebui sa-ti pui semne de intrebare, nu sa plutesti pe norisori pufosi.De multe ori,daca un tip nu-ti cere la un moment dat si sex,inseamna ca nu-l atragi,ceea ce e o problema.

Totusi, un tip care sa vrea sa vrea o relatie serioasa, poti gasi usor.Depinde numai unde-l cauti.In cluburi,baruri si discoteci e logic ca ai sa gasesti,in principiu, tipi 'dornici de distractie'.
Pe lumea asta gasesti tot ce vrei, trebuie numai sa ai rabdare si sa stii unde si cand sa cauti.happy

13 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Normal ca exista, iubitul meu se numara printre ei :X Chiar daca la inceputul relatiei era golanas, am stiut cum sa'l " educ " ca sa devina asa cum mi-am dorit mereu sa fie un baiat :X La un moment dat, vine si momentul sexului, nu ai cum sa'l eviti... Eu sunt cu iubitul meu de un an si 7 luni si niciodata nu m'a obligat sau m'a presat ca sa ma culc cu elwinking Mi'a zis ca atunci cand o sa fiu pregatita sa fac pasul acesta ca el ma va astepta oricat :X Asa ca exista baieti si baieti, pana si cei mai " bad boys " pot fi imbalnzitiwinkingsmug

| R_8074 a răspuns:

Da, dar sexul nu e exclus, e ceva normal ce trebuie sa faci cu partenerul la un moment dat

| DenisaAbdn a răspuns:

Da, mai exista baieti romantici, sensibili, care iubesc si cu inima, nu numai cu sexul. Pentru ca si baietii vor sa se simta iubiti, apreciati, acceptati si au nevoie sa isi deschida sufletul langa cineva care sa merite. Pentru ca nu iti pot lasa sufletul in mana oricum. Poate ca sunt greu de gasit si greu de scos din "carapace". Dar, din pacate, nu toate meritam astfel de baieti.

| Julia89 a răspuns:

Da absolut.dar stii cum se zice o fata se indragosteste prima data si apoi face dragoste, un baiat prima data vrea sex si api se indragosteste.

| RawrLexa a răspuns:

Da exista

| Adynna_9523 a răspuns:

Existaa dar greuu maii gasestii pe cinevaa care sa te iubeasca asa cum esii si sa nu isii doreasca doar sex de la o fataa.
Eu de ex imi iubesc prietena enorm si nicii macar odataa de cand sunt cu ia nu am vrut sa o pacalesc sau sa profit de ia am preferat saa fiu numai pentru sufletzelul eii si sa nu ai tradez dragostea pe care mioo poartaa si sa stii caa nea mers foarte binee :X :X
Iar in legatura cu romantismul exista si baietii romantici dar si astia se gasesc greuu in ziuaa de azii sad
Dar daca freodataa iti gasesti pe cineva care te iubeste din toot sufletul eu te sfatuiesc saa nu il lasi sa plece din viata taa pentru ca in ziua de azii ee foarte greuu sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca asa cum estii uu kiss
In orice caz daca un baiat iubeste o fataa iti spun eu din experienta proprie caa va pune binele si fericirea ei pe primul loc si apoi celelalte lucruriwinking daca intr-adevar se iubesc va veni si partea cu dragostea intr-o buna zii :X big grin
Sper caa te-am ajutat cu ceavaa Mooolt Noarocc kiss

| Darius_6848 a răspuns:

Exista draga mea, exista. pacat ca nu avem posibilitatea sa ne cunoastem ca iti demonstram. daca m-am cucat cu fosta prietena dupa un an, ia zi-mi u, ce am vrut sex? pacat ca nu a stiut ce vrea si a ales sa ne desp. dap, eu cred ca mai sunt baieti romantici doar ca nu au posibilitatea sa vo arate, nu le dati ocazia, sau poate nu sunt atrasi de persoana respectiva decat pentru sex si nimic altceva, nu stiu ce sa zic exact despre altii, stiu ce simt si as vrea eu sad

| Lulu44 a răspuns:

Da,bineinteles ca mai exista si baieti romantici si. cuminti. Nu toti se gandesc la o seara romantica(,) ca la o seara in care fac dragoste, mai sunt si unii care inteleg prin asta o cina / plimbare romantica. chiar daca sunt putini... totusi, trebuie sa discuti cu iubitul tau dinainte, pentru a sti ce vrea de la tine. daca nu e de acord sa nu va si culcati... merita sa-i dai papucii.

| geo_1909 a răspuns:

Nu prea

| cosmin986522 a răspuns:

Da mai exista. Dar majoritatea fetelor sunt prea proaste in ziua de azi. Adica daca vad un baiat asa mai cool gata imediat se indragostesc de el fara sa stie cum are sufletu. Asta e realitatea daca fetele s-ar uita mai mult la suflet nu s-ar mai ajunge la asta

| Apm a răspuns:

Da...romantismul leviteaza in jurul penisului

| daryus_3271 a răspuns:

Ceau doresc sa cunosc o prietena cu relatie foarte serioasa pe lunga durata mersi? idiul meuu miodaryus

| blueyes_1131 a răspuns:

Exista,dar fetele ii cunosc doar pe baietii care vor asta, iar pe cei care sunt cu adevarat asa cum vrei tu, ii dai la o parte, fara sa-ti dai seama.