| loveyouters a întrebat:

Oare exista baieti romantici si care sa nu se gandeasca doar.la? stiiti ce vreau sa zic.

Răspuns Câştigător
| Vlad327 a răspuns:

Da dar mai putini.
Eu sunt romantic si nu ma gandesc la... sunt amuzant si frumos.Da nu ma place nimeni

| loveyouters explică (pentru Vlad327):

Sunt cam rari baieti sa recunoasca ca sunt romantici, si mie mi se intampla sa nu ma placa nimeni dupa ma simt singura.

| Vlad327 a răspuns (pentru loveyouters):

Si eu la fel

| loveyouters explică (pentru Vlad327):

Uite ca nu stiiam ca exista si baieti de 20 de ani pe aici apropo multi inainte

Răspuns utilizator avertizat
28 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cand Vei creste mai mare sigur vei vrea cu totul inverslaughing))

| loveyouters explică (pentru VadTot):

Nu prea cred ca deja am 20 de ani

| VadTot a răspuns:

Atunci ai sa ramai toata viata cu o astfel de mentalitate chiar si cand te vei marita.vei crede ca te a luat doar pentru sex Despre asta era vorba ta?laughing)

| PlayWithMe a răspuns:

Loveyouters, daca esti o tipa draguta, iti spun sigur ca multi baieti se vor uita dupa tine, in caz contrar nu se va intampla asta decat foarte foarte rar.Primul impact pe care o fata il are asupra unui baiat este cel fizic, daca nu respecti unele standarde, de multe ori nu esti placuta de nimeni.Acelasi lucru se intampla si la baieti.

| Ando1dul a răspuns:

Sunt baiat si-ti spun sincer nu prea exista.

| Claudiuu a răspuns:

Right here

| Oana92 a răspuns:

Toti oamenii se gandesc la sex, e normal si firesc, prin noi umbla o gramada de hormoni! diferenta dintre baietii romantici si restul e in felul in care fac sex!

| Dariusuu a răspuns:

Exista.

Trebuie sa-i gasesti.

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala eu, ala eu. Trebuie sa demonstrezi prin fapte ca esti romantic. Insa si cei care demonstreaza prin fapte, unii dintre ei, tot la sex se gandesc, doar ca sunt pe moment romantici ca sa atraga partenera, in acest fel este mult mai usor sa o convinga sa faca sex cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem pe cale de disparitie.Si putini care suntem am invatat sa ne inchidem in noi pentru ca sunetem luati de prosti daca se afla asa ceva despre noi.Cum as fi eu numai prietena mea stie de acea parte a mea nici macar cel mai bun prieten al meu nu stie, pentru ca am invatat ca e bine sa tii majoritatea lucrurilor pentru tine.
Trebuie sa cauti mult daca vrei romantic sensibil etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nu te mai obosi sa cauti

| MrSoapte a răspuns:

Nu cred ca exista! Cine spune ca e asa...e mancator de chestii urat mirositoare!

| Fulbaster a răspuns:

Sunt o multime, dar trebuie sa ii cauti atenta!

| EddiWeed a răspuns:

Oare exista fete cuminti cu frica de parinti care sa nu se gandeasca doar la bani?rolling on the floor

| AtomiX a răspuns:

Exista, dar majoritate fetelor se uita la situatia financiara, aspectul fizic-ca nah, trebuie sa aiba patratele etc (stiu fetele mai bine whistling). Sunt si multi care pretind ca sunt (cum zicea cineva aici) k doar pentru a impresiona o fata, ce nu face un baiat, nu? Si dupa o luna-2 il vezi k isi insala iubita oh go on. Degeaba zic baietii pe aici ca ei sunt romantici etc ( eu nu zic ca nu sunt, probabil ca au dreptate) dar cel mai bine dupa parerea mea este sa afirme asta o fata, ca degeaba zic eu ca sunt romantic daca iubita mea zice ca nu sunt (de exemplu). Ai inteles ce vreau sa zic big grin. Cat despre treaba cu ganditu' la sex sau alte prostii, sa fim seriosi, orice baiat (de la o anumita varsta) stie de chestiile astea, dar sunt unii care au un anumit respect față de o fata incat sa vorbeasca despre asta cu ea in preajma. happy

| hotdesire a răspuns:

In primul rand un barbat care nu se gandeste si la sex, nu e normal. Are o problema daca la 20ani nu simte nevoia de erotism.
Romantismul este altceva, el se imbina cu sexul dar nu se exclude, din contra, se completeaza.

| armygirl a răspuns:

Exista multi, dar mai multi sunt de alt fel

| zuziOoO a răspuns:

Sigur exista, dar probabil tu cauti unul care sa si arate cat de cat bine si nu prea cred ca cei care arata bine nu se gandesc la...

| HELLBOY32 a răspuns:

Da, eu!

| jokersmyle a răspuns:

Fetito,cine cauta gaseste, si nu cred ca toti se gandesc la chestia asta,:\! Nu mia-r place sa am relatii cu o fata numai pentru ca vreau, aia sau aia! deci te gresesti!

| loveyouters explică:

Ma referam la un baiat care sa nu vrea din prima sa se culce cu tine si dupa 2 zile sa plece ca are pe alta.la asta ma referem nu sa nu vrea asta.dar nu din prima sa stea sa te cunoasca mai bine si dupa si cealalta chestie.

| Cosmin-Dragos_Barbu_1989 a răspuns:

Daca nu se gandeste si la sex atunci ori e defect ori e... defect sa nu zic gay, mai ales dupa 16-17 ani. ai sanse sa mai gasesti dinastia care nu se gandesc la sex numai pe la diferite biserici ale diferitelor religii (pocaiti, mormoni etc.) si astia numai daca sunt virgini si considera si chiar cred ca sexul inainte de casatorie este un pacat.
dar cred ca nu stii ce placeri iti poate oferi sexul sau pana acum toate partidele au fost esuate, culcandu-te cu cineva care in afara de "a da ca-n oala cu sarmale" nu stie. incearca sa gasesti pe cineva care se gandeste la amandoi si stie ce face si atunci o sa-ti schimbi parerea despre astia care se gandesc si la sex tongue

| nicujoker a răspuns:

Da sunt multi. dar sunt si mai multi cei care pretind ca sunt asa