| liviut_2227 a întrebat:

Mai exista fete serioase?
unde pot gasi si eu pentru o relatie serioasa? am 27 de ani

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da' tu cat esti de serios? Cred ca nu-ti vei putea gasi o fata decat dupa masura. Are dreptate @elasexygagica in sensul ca intr-un astfel de mediu este posibil sa intalnesti o fata buna (doar daca nu merge sa caute un roman de Sandra Brown sau idk who else).
Nu toate fetele care merg la disco sunt neserioase si nu toate care merg la biblioteca sunt serioase, tu fa bine si ai grija cu ce te alegi.

| elasexygagica a răspuns:

Hmmm cam greu, daca chiar vrei fete serioase mergi mai des la biblioteca, poate gasesti vreuna pe acolo...

| fabiola a răspuns:

Exista dar iti trebuie rabdare, pentru ca dupa ce gasesti seriozitate, vrei inteligenta, apoi tandrete, apoi gospodina, apoi mama exemplara!

| MikyMi a răspuns:

Stai linistit!
In lumea asta mare exista si jumatatea ta! Trebuie sa o cauti, sau poate te gaseste ea... O sa va intalniti cand va asteptati mai putin.
Mai sunt si fete seriose, fidele, cuminti si de casa.:X
Mult noroc!

| BoBBy a răspuns:

Fetele serioase is pe cale de disparitie!

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Foarte putine exista.
Fetele serioase cam greu sa dai de ele.
E ca si cum ai castiga la loterie,nu vreau sa iti frang aripile dar cam asa e.
nu gasesc raspunsul la intrebarea asta in totalitate pentru mine...
Dar raspunsul e cert ca nu e sa incepi sa cauti.
Multi zic sa te misti si sa cauti.Cel mai bine stai relaxat,si observi ce misca in jurul tau, in momentul cand o vezi o sa simti ca ea e aleasa.
Iar daca ea alege sa te pastreze cu adevarat, langa tine va sta, daca nu las-o sa zboare e doar alta particula de praf cu care te-ai inecat...
success...

| Iasmina08 a răspuns:

hee hee) Fete serioase cam greu in ziua de azitongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai numai in casa nu ai cum sa gasesti iesi pe afara si ai sa vezi cum o sa gasesti si nu una co o mie