| Glider717 a întrebat:

Oare mai exista fete, femei serioase? Ma refer aici la persoane care sa-si doreasca o relatie serioasa, familie, etc! Pana acum ceva timp eeam convins ca inca mai sunt, insa dupa ultima experienta... Cam incep sa am indoieli

Răspuns Câştigător
| Tanasa83 a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel cum nu toti baietii sunt in aceeasi oala! Sunt chiar multe perosane care oai doresc relatii serioase si o viata alaturi de partener dar ce se intampla atunci cand apar certuri, gelozie excesiva si diferite piedici? Va distantati unul de celalalt, unul dintre voi probabil va ajunge in patul alteia/altuia cautand mai multa afectiune sau doar sa experimenteze si uite asa se raceste tot. Nu toti sunt la fel. Dezamagirile, suferinta si problemele ne fac sa fim asa( distanti si sa ne batem joc). Teama de suferinta si dezamagire. happy

| Glider717 explică (pentru Tanasa83):

Aici im permit sa te contrazic putin, adevarat ca gelozia excesiva dauneaza grav reltiei, totusi atata timp cat exista intelegere, counicare si atentie la nevoile celuilalt si nu numai (nu ma refer aici la sex) ar trebui ca totul sa fie OK!

| Tanasa83 a răspuns (pentru Tanasa83):

Eu am acceptat-o pe o femeie cu fata iei. Apoi ea a venit sa locuiască cu noi și prietenul la fata. Apoi ala se da la femeia cu care am zis sa îmi fac o familie acum eu vreau sa renunț la ea nu merita

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai sant deloc, toate au ajuns la mana diavolului cu mintea extorsionata sa faca misto de noi, dar noi putem sa facem misto de ele spunandule in fata cat de scarboase sant si cate stromeleage au primit. Pt mine o femeie de treaba si serioasa e una care are familie si imi e prietena nu aventura.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu trebuie sa judeci lumea toata dupa experientele tale esuate. Nu toata lumea este la fel.

| Purec a răspuns:

Nu exista, te asigur eu. Mai nou toate căuta cu totul altceva. Iar daca găsești totuși una "serioasa" o sa fie atât de ciudata ca nu o sa vrei tu sa fi cu ea laughing

| imposiblegirl a răspuns:

De ce nu iti poti pune aceeasi intrebare legata si de baieti/barbati?
Daca nu ai gasit-o tu, nu inseamna ca nu exista! happy

| Glider717 explică (pentru imposiblegirl):

Poate ca ai dreptate, insa este al naibi de greu de gasit!
Si da, se poate pune aceeasi intrebare si legata de baieti/batbati, din pacate!

| RAY a răspuns:

De ce o fata care face sex des nu e serioasa? sexul e o nevoie umana daca fetei i face placere sexul asta o face neserioasa cat misogism, sunt femei care urmaresc interese si invers totul e sa fi tu printre acele interese, femei mature sunt si serioase

| Glider717 explică (pentru RAY):

Nu ma referam la sex, si noua ne place probabil la fel de mult ca si lorwinking

| neutrino a răspuns:

Fete mai sunt, multe chiar "serioase" dupa cum spui tu, dar acestea din urma sunt si destepte.

| Glider717 explică (pentru neutrino):

Frumoase, destepte di devreme acasa...asa ceva chiar este imposibil!

| Wøodenpints a răspuns:

Ești exact ca un câine dinăla prost care după ce mănâncă un pește cu tot cu oase și se îneacă are impresia că sunt oase în orice mâncare.

| Glider717 explică (pentru Wøodenpints):

Ai idee cate oase am inghitit si de cate ori m-am inecat pana acum?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Glider717):

Dacă înghiți prima dată, e întâmplare. Dacă repeți asta, deja e prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Da.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai exista. Dupa cum si la loterie mai exista si numere castigatoare.

| Glider717 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca am mai mute sanse sa castig la lotowinking

| Happyjump a răspuns:

Eu ma întreb daca mai exista baieti seriosi

| ShadoWCrist a răspuns:

Mai exista, insa sunt foarte rare.Din pacate.

| ArthurKn a răspuns:

Normal, daca nu ai gasit inca, nu inseamna ca nu exista!

| DoarSteff a răspuns:

Da prietene crede-ma ca mai sunt dar sunt destul de rare... oricum trebuie sa stii cum sa le vorbesti, adica n-ai vrea sa o pierzi ca sigur alta ca ea nu mai gasesti de graba... nah acum trebuie sa stii si unde sa cauti. De obicei fetele finute sunt cele serioase, nu cele gen: "Vai fata sa vezi ce ii arat eu la curva aia, nu ca sa stii tu fata, cum indrazneste EA sa ma faca pe mine curva pe MINE?" pricepi? Alea sunt ceva gen: "Sunt cu tine sa nu-ti iei lumea-n cap da ca mai am si altii la rand." Doamne fereste sa gasesti o zdreanta, nah zic si eu. Bafta fratie ^_^

| ANONIMANONIMI a răspuns:

Da,sunt destule, alea care nu merg prin cluburi si se destrabaleaza.Un barbat adevarat poate citi usor o fata care e curva sau nu.Virgine sunt putine asa e, insa nu trebuie sa te descurajezi.

| Glider717 explică (pentru ANONIMANONIMI):

Trelaaba cu virginitatea...chiar nu ma intetreseaza, la varsta mea...nu mai caut asa ceva crede-mawinking

| ZamZoo a răspuns:

Toate femeile e curve

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru ZamZoo):

Și mă-ta ce zici că e? \happy