| SmileyAntoBanto a întrebat:

batting eyelashes Mai nou imi place de un baiat >:" Si as vrea sa stiu daca si el ma placeee. Dar -.- Cam toti baietii din clasa mea sunt rusinosi si neg. Presupun ca asa sunt cam toti thinking Ma inteleg foarte bine cu el >:" Chiar el a spus ca cel mai bine se intelege cu mine. thinking Eeemmm. Se uita in ora de informatica la >mine;" Eu stand intr-un colt, iar el in altu' thinking ăm. A venit la mine ieri de halloween :3 Sii nimic interesant. thinking Inainte sa spuneti ca ma place doar pentru simplul fapt ca ma intleg bine cu el thinking Am intleles de la cineva ca ii place de una mai mare oh go on Asta nu stiu :3 Euuu doar vreau sa stiu parerea voastra big hug Ma place sau e o simpla atractie fizica thinking Aaa. si radem glumim nu suntem ca si necunoscuti; 3 Mulțumesc anticipat :3

3 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Daca are peste 14 ani si e inca rusinos cu fetele...1.ori e gay 2. ori vrea sa para rusinos ca te place(ceea ce nu cred deoarece ai spus ca vorbiti des, ar fi rusinat cu tine daca i-ar place de tine). totusi daca iti place de baiat nu ar strica sa faci tu primul pas daca e el rusinos, nu o sa rada de tine sau sa te faca de ras.

| petre059 a răspuns (pentru soloangel01):

Ma tu esti prost rau de tot, cum faci un baiat de 14 ani gay? macar stii ce inseamna gay? o fi baiatul mai timid, asta nu inseamna ca este gay! vorbesti ca prostu, bagi fata la idei aiurea.sau esti tu gay si cauti prozeliti? Las sa faca fata primul pas daca el este timid, daca o respinge atunci e alta treaba, dar nu neaparat ca ii plac baietii, poate nu o place pe ea.

| Roxaname a răspuns:

Buna pai nu pot spune ca te place ca si eu fac la fel cu un baiat de la mine din clasa si nu ma place nici eu pe el la voi cred ca este la fel sunteti doar prieteni foarte buni succeshappy