| nimicaici a întrebat:

Maine trebuie sa ma sarut cu un baiat care are pretentii sa sarut bine.mi-e foarte frica.oar de vreo 3 ori m-am mai sarutat si atunci am inceput s ail musc fara sa imi dau seama pe baiat de buze..si parca cand trebuie sa sarut pe cineva mi-e frica:-s nu stiu ce sa fac..deci intrebarile ar fi :
1.Ce sa fac sa nu imi mai fie frica de saruturi?
2.Cum ar trebui sa sarut "bine"? happy

9 răspunsuri:
| SEAL a răspuns:

Incearca sa folosesti alcool

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un sarut programat asa cum te astepti tu nu o sa iasa bine nicioadata, orice ai face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. incearca sa te relaxezi sa te lasi purtata de val daca il iubesti sigur nu iti va mai fi frica.
2. nu exista o regula a sarutului lasate condusa de baiat.happy... funda?

| richarddawkins a răspuns:

Sa manci bine sa nu-i musti buzele, sa fi originalsa sa lasi totul sa decurga normal, saruta asa cum simnti fi originala

| ParadiseCaroline a răspuns:

Doamne pai acum se planifica si saruturile?!laughingMaine, poimaine ce mai planifici? Daca tine la tine crezi avea pretentii sa saruti bine? Eu zic sa ai alte preocupari ca de exemplu scoala.

| anoniiim a răspuns:

Eu una cred ca sarutul vine de la sine..deci nu te mai impacienta atat si "savureaza" momentul happy

| Dulcik_Elisa_1994 a răspuns:

Trebuie sa il sugi de buza de jos si daca vei ajunge sa va sarutati pe o canapea si sarutul va tine mult veti ajunge la s-x

| intalnireainimilordmg a răspuns:

Cand te saruti cu cineva nu trebuie sa te gandesti "oare o fac bine si chestii din astea.trebuie sa fii tu si sa te lasi purtata .....lasa temerile daca tu chiar il iubesti pe baiatul ala