| Shukacu a întrebat:

Masturbarea afecteaza ceva legat de sport? SI cat de rar trebuie sa faci ca sa nu-ti afecteze organismu aproape cu nimic..in cazu meu odata la o luna fac.

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu afecteaza la nimic

| Adry05 a răspuns:

E foarte bine o dată pe lună, doar să n-o faci mai des.

| vali1985 a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic.
Stai linistit!

| dragos9234 a răspuns:

Daca te masturbezi acum si peste 10 minute te duci sa faci sport te afecteza.
Daca te masturbezi acum si faci sport peste 2 zile nu ai nimic.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună dimineaţa nu mi se pare o întrebare legată de o manieră dar să-ţi răspund. Corect şi sănătos este să nu faci deloc acum dacă tu doreşti să faci, fă e viaţa ta, dar pentru asta ar trebui să te consulţi cu o personă şi dacă intri pe net găseşti multe probleme care nu ai mai face niciodată, iar la sport, nu, afectează cu nimic.
O zi bună!

| Ƨirenia a răspuns:

Nu afecteaza nimic.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

In cazul tau... nu prea ai sanse, in cazul altora... Cu siguranta

Răspuns utilizator avertizat
| dididedediu a răspuns:

Nu te afecteaza, poti sa faci de cate ori vrei tuhee hee

| Shukacu explică:

Eu as vrea dar..sti cum e cand nu te poti lasasad sti vreo idee ce sa fac?
Sti fac 2 sporturi si n-as avea timp de asta dar cu mini vacanta asta am luat 2 zile pauza si m-am plitisit si na ..am facut ce am facut.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Da te afecteaza foarte mult.

| goodofwar09 a răspuns:

Poti sa faci toata ziuahappy

| DeliricEdeVina a răspuns:

Nu iti face griji, poti da linistit in continuare.

| SkorpYo a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimica stai calm