| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea provoaca sau nu ruperea atei?

6 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Depinde de cat de sus e legata de capul penisului, daca permite lejer "belirea" atunci nu se rupe nici dupa partide hardcore de sex, si depinde si cat de animalic dai la manivela laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tragi ca Badea Gheorghe cand mulge vaca se poate.

| marcela290 a răspuns:

Provoaca doar intinderea ei

| MissDyDee a răspuns:

Frate ata nu trebuie rupta! Ata nu se rupe! daca oi trage ca nebunu poate oi reusi tu sa o rupi.dar ea in mod normal nu se rupe nici la contact sexual nici la nimic..ata nu este dovada ca un barbat e virgin! e un mit e absolut eronat!

| NonEinstein a răspuns:

Depinde cat de "hardcore" te masturbezi, dar stai linistit ca ata aia(frenu) la unii nu se rupe nici dupa multe paride de sex. Poti sa il ai toata viata.

| PamPamPaaaam a răspuns:

Depinde big grin!