| rapidistarapid a întrebat:

Mersi Brigaela. Testul il fac la o luna si ceva de la ultimul contact, am mai facut unul si saptamana trecuta a iesit ca nu sunt iar in urmatoarea zi dimineata am vazut tot pe acel test ca se vedea foarte putin si din cea de-a 2-a liniuta. Ce inseamna asta oare? sad

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti-am raspuns si dincolo: probabil e negativ, dar nu vei sti sigur pana nu il repeti.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De ce nu i-ai dat mesaj privat?!

| Catalion a răspuns:

Trebuia sa-i spui aceasta intrebare pe privat, era mai bine, pentru ca e o intrebare adresate doar unei persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ai urinat pe testul de sarcina, trebuie sa astepti 5 minute pentru a vedea rezultatul. Daca citesti rezultatul la mai mult de 10 minute dupa utilizare nu mai e valabil deoarece iti apare si o a doua liniuta fara ca tu sa fi insarcinata.

| rapidistarapid explică:

Puteti sa imi raspundeti si voi.