| SalutCeFaceti a întrebat:

Metode mai "exotice"/speciale/placute de masturbare pentru penis de 16-17 cm in erectie, complet decalotat (14 ani)?

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.realdoll.com/product/quinn-1-0/ ia de aici, apucate sa strangi bani, si aia va fi partenera/nevasta vietii tale. Eu am facut comanda la una de 6300 dolari si ajunge in 5 luni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul care bate media mondiala la 14 ani.

#nuVaMaiMasuratiPenisulDinCur

| SalutCeFaceti explică (pentru suntserios):

Chiar nu e amuzant. Media mondiala la 14 ani e undeva la 13 cm, eu sunt putin peste. Nu e o gluma buna, am masurat-o de unde uncepe, de deasupra.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Si sa procedeze asa, ca tine, de la piept?

| SalutCeFaceti explică (pentru anonim_4396):

Chiar a fost misto happy

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma prind de gluma... Mai încearcă

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Nu-i nimic. Mai masoara!

| SalutCeFaceti explică (pentru suntserios):

Te oftici ca gluma lui a fost mai buna

| aXy99 a răspuns (pentru suntserios):

Media mondiala? Ce e asa de rar la un penis de 16-17? laughing

| suntserios a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Nu facem concurs, ca oricum penisu tău e cea mai buna gluma de aici...

| suntserios a răspuns (pentru aXy99):

Lungimea medie a penisului pentru rasa noastră e undeva la 12-13cm. 16-17cm deja înseamnă lungimea maxima pentru rasa caucaziana. Asa ca atunci când 90% de pe TPU vin si spun ca ei au penisu de 17 18 19 20 cm, ma apuca rasul. Sau poate maximele rase s au adunat pe TPU, cine știe. Masculii alfa caucazieni stau pe TPU si îți împărtășesc mărimea putzei cu infinitul internetului

| aXy99 a răspuns (pentru suntserios):

Ai si tu dreptate, majoritatea de aici spun c-o au de de peste 18cm la 14-15 ani laughing

| SalutCeFaceti explică (pentru suntserios):

Nu ma scoate asa multe glume pe gura ca poate te ineci cu aia cu care zici tu ca e cea mai buna. Lasa-te cu smecherimea ca oricum toti sunt impotriva ta.

| SalutCeFaceti explică (pentru aXy99):

Exact. Al meu e cu 3-4 cm peste medie. Cand e vorba de faptul ca altii zic ca o au de 20-30 cm nimeni nu mai zice nimic pentru ca ei spun ca sunt adulti si toti ii cred dar daca eu, la 14 ani, va spun cat o am toti ziceti ca sunt nebun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ai uite cum incerci sa justifici ca marimea penisului tau e normala. Mai ttebuie sa te dezvolti, man. Mai trebuie sa te dezvolti!

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am absolut nicio frustrare ca penisul meu e in media celor 13 cm

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Pana si fotografia de profil transmite frustrare. Si e in regula. Succes!

| RAY a răspuns:

Iti cumperi un vagin artificial, eu unu am obsevat ca daca vad virtual date =in care fata vb cu mine ma simt mult mai bine

| RAY a răspuns:

Numai dati idei de astea ca uni chiar incearca

| Violleta2022 a răspuns:

Cu mana dreapta sau stanga, dupa preferinta sau oboseala.
Oricum, nu are nici o relevanta ca ai 2 cm de cuc sau 12cm...ca tot asa il tii in mana! laughing
Ca sa ai totusi o masura clara a cuculetului, pune rigla peste el si masoara-l, nu dedesubt. Ca toti o aveti de 16-17cm, cand o masurati de la gaura fundului.

| SalutCeFaceti explică (pentru Violleta2022):

Daca la ultima parte ai vb serios sau ai facut o gluma proasta nu imi dau seama, dar de deasupra am masurat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti bagi penisul in tubul aspiratorului. Bineinteles pormit si setat pe putere MAXIMA. Ai timp suficient sa incerci Inainte de a se termina ziua si pe urma sa ne transmiti senzatiile obtinute/resimtite. big grin

| Goete a răspuns:

Te inscrii la gimnastica, daca nu ai mobilitate suficienta si exersezi pana iti poti suge ****

| ywar a răspuns:

Tu altceva nu ai de facut la 4 ani decat sa ne spui ca ai p@la complet decalotatasi ca o ai de 16-17 cm? A ta e intre doua marimi? Nu vedeti cat de seci sunteti? Pe cine crezi ca intereseaza cat ai tu mataranga? Du-te la o prostituata daca nu-ti infranezi pornirile primare. Faci sex, te termini in 3 secunde si gata, te-ai calmat. Dupa asta, fuguta acasa.

| SalutCeFaceti explică (pentru ywar):

Du-te ma de aici. Mare rezolvare ce imi dai. Eu zic sa stai in banca ta daca tot crezi ca are asa mare putere cuvantul pe net ca poate sar toti pe tine. Pot sa spun ce vreau. Problema ta daca nu te intereseaza, nu mai intra pe intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te masturbezi cu mana stanga
Te masturbezi cu mana dreapta.
Te masturbeaza altul sau alta.
Iti cumperi un vagin artificial, vorba lui RAY laughing.
Varianta cu aspiratorul...nu stiu ce sa zic.

| Bernardus a răspuns:

Infasoara-ti penisul in folie de aluminu, si o bagi in priza ca in vodeo-ul asta http://www.poetv.com/video.php?vid=34404