| razvaneluu a întrebat:

Mi-a spus ca sa ii dovedesc ca o iubesc si ca tin la ea... dar nu prin cuvinte ci prin fapte ...cum sa fac chestia asta?

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl21 a răspuns:

Pai incepi prin a-i fi aproape chiar daca are nevoie de tine chiar daca nu are.Ascult`o si tine cont de ceea ce isi doreste ea happy

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Asta inseamna sa o cunosti, sa-i stii sensibilitatile si gusturile. Apoi surprinde-o cand se asteapta mai putin.Si iti mai spun un secret: respecte-i dorintele si tine cont de parerile ei!

| OnuOnulică a răspuns:

Fi mereu aproape de ea.

| C8ila a răspuns:

Prin fapte, poti sa i cumperi o floare, sa i faci o scrisoare de dragoste, sa o scoti la un suc/pizza, sa-i cumperi o ciocolata si un simplu Te iubesc (daca faci asta)!

| raindrops a răspuns:

Nu stii cum sa ii arati fetei pe care o iubesti ca o iubesti? straight face Ce fel de faptura mai esti si tu?!