| alexa19 a întrebat:

Cum sa ii dovedesc prietenului meu ca tin la el si ca il iubesc? De spus ii spun "te iubesc"dar vreau sa ii arat si prin faptesad

Răspuns Câştigător
| katahd01 a răspuns:

Pai e cam dificil. Nu te feri sa arati sentimente. Fa sacrificii renunta la anumite chestii care iti plac sa stai cu el. Cauta o solutie sa vezi unde e el sensibil. Asculta-l cand are nevoie de cineva. Chestii de genul merg mereu

2 răspunsuri:
| asdfghjkll a răspuns:

îi faci un blowjob

| Guby a răspuns:

Uite fi un pic nebunatica si juacate cu el..demonstreaza ca al iubesti si prin fapte dar ai grija :d