| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia cu o saptamana mai devreme. care poate fi cauza? Acelasi lucru mi s-a intamplat si acum doua luni. Nu inteleg de ce, pentru ca tot timpul am avut un ciclu regulat.
Am avut contact sexual acum o saptamana, dar a a fost protejat.

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Of! ce ti-e si cu femeile astea... vesnic nemultumite! Rau ca-i devreme, rau ca-i tarziu laughing

| :X pinky love you :X a răspuns:

Sunt dereglari nu-ti fa griji big grin
daca vrei consulta un medic ca sa fii sigura...si mie mi se int dar eu sunt virgina

| Aiicha a răspuns:

@abc, sarcasmul tau mi-a pus un zambet pe fata.Ai dreptate aici, femeile sunt vesnic nemultumite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut un contact sexual nepreotejat si in urma acestuia, cam la 3 zile mi-a venit menstruatia (cu 10 zile mai devreme.:-s )

| princess_8666 a răspuns:

Nu te spaeria pentru ca nu este nimic nou asta li se intampla la toate fetele in general. uite eu sunt domnisoara si acum 2 luni nu mi-a venit menstruatia dar nu m-am speriat pentru ca am stiut ca nu e nimic neobisnuit...eu iti zic sa stai lin si sa nu te mai sperii cine stie poate ai racit sau ai stat pe ceva rece. sfatul meu e sa nu te sperii ca dupa un anumit timp o sa revina la normal. te pup