| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am pierdut virginitatea de o luna însă deja am facut-o de 7 ori si doare exact la fel de mult ca prima oară. Si de luni am sângerări vaginale constant si nu se oprește,. Nu stiu ce sa fac. E normal ca încă sa doară?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ca inca nu s-a rupt himenul si de asta sangerezi ca nu vad de ce ai tot sangera mereu

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat durerea amintita si care daca se mentine constant de atata vreme, cat si acea sangerare care daca nu reprezinta menstruatia se pot considera ca fiind anormale si intro astfel de situatie consultatia ginecologica devine obligatorie deoarece medicul ginecolog este singurul in masura sa-ti ofere raspunsul coorect si tratamentul de urmat. Multa sanatate

| mihai69 a răspuns:

„... Mi-am pierdut virginitatea de o luna însă deja am facut-o de 7 ori..."
===
Păi nu poți s-o pierzi decât odată; restul de 6 nu se pun!
Din păcate, nici hemoragia, nici durerile NU sunt normale; mergi URGENT la un ginecolog. Asta, evident, dacă ții la sănătatea ta mai mult decât la jenă și rușine (total nejustificate).
Ah! și altă dată, fii mai atentă unde o pui ( big grin ) și cum umbli cu ea (virginitatea), poate n-o mai pierzi!

| Oana92 a răspuns:

Orice sangerare aparuta in afara perioadei menstruale trebuie sa te trimita URGENT la ginecolog. Nu e normal nici sa te doara, nici sa sangerezi. Mergi cat mai repede la ginecolog! Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai" facut-o" prea des.Adica na, vorbeste invidia din mine, eu "nefacand-o" de vreo doi ani.