| orlandoene a întrebat:

Mi-am prins fiul masturbandu-se la nevastamea. Poza era pe i-phoneul care i l-am cumparat saptamana trecuta. E ceva in neregula?

5 răspunsuri:
| Zoe_7457 a răspuns:

rolling on the floor e fiul tau cat timp a crescut tu erai legat de lustra? ce educatie! domaneeee rolling on the floor sper ca e o glm imi vine sa plang cand ma gandesc ca exista asemenea oameni! PS:am o intrebare: era cumva o poza xxx cu maiksa?

| pisoias a răspuns:

Mai bine sa-l vada un psiholog.

| eulliric a răspuns:

Cu el sau cu nevasta?laughing in privinta lui nu e absolut nimic in neregula.probabil nu are contacte de orice gen cu fete si singura femeie din viata lui fiind "mami",si avand o varsta ce "necesita" masturbare,se uita la poze cu ea.e al naibii de ciudat, e adevarat, dar nu e de dus la psihiatru. incearca sa il indemni, ambitionezi sa isi faca o prietena.va renunta la prostul obicei.bft

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Halal educatie ...normal ca este ceva in neregula, cum sa se masturbeze la poze cu maicasa. doamne

| LLO a răspuns:

Tu vorbeşti serios?raised eyebrows