| CinevaOricineAntiJustinBieber a întrebat:

L-am prins pe iubitul meu masturbandu-se la o poza cu JB.
Ce sa fac? Oare e gay?
P. S. t/a

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De obicei cand spune cineva ceva ce a facut prietena/prietenul sau, este vorba despre el insusi

| NOBODY a răspuns:

Nu,având în vedere că justin bibăr e o femeie gravidă de 69 de ani

| Criiiiiiiis a răspuns:

PrieTenii tai sunt fani JB?

| Criiiiiiiis a răspuns:

@Comeandtellmesomething - Tu stii ca ai dreptate thinking

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu. Te inseala. Ai uitat ca Justina Biberona e fetita? Paraseste-l!

uăt dă făk

| RockaruL a răspuns:

Nu te insala doar ca la cum arata Bieber nu si-a dat seama daca in poza e o fata sau un baiat asa ca si-a zis :"Ce-o fi o fi..." si s-a apuca sa frece! Sa ii spui ca data viitoare sa si-o infiga in gaura cheii daca nu are ce facesmug

| MiHaI a răspuns:

Get a life copilule

| BellaMarie a răspuns:

E bisexual.
Lool

| crystynel23 a răspuns:

Nu-i gay, ala eamana atat de mult cu o fata, incat e greu sa-tui dai seama ce-i... funda

| LoLLah a răspuns:

E TriSexual!
deoarece:
-ii plac si fetele;;].
-ii plac si baietiichatterbox.
-si ii place si poza aia:-s.

| crystyan_1879 a răspuns:

rolling on the floor) cum ai putut sa faci asta?:d