| anonim_4396 a întrebat:

Miau aparut niste bube pe penis le am de 5 ani! Cum scap de ele sunt ca niste cosuri dar nu se sparg si acum incep sa apara inca nise bube galbene va rog frumos ajutati-ma nu ma discriminati!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca de la nume ti se trage.

| IisusHristos a răspuns:

Primul pas pentru tratament este sa corectezi acel "miau" legat ca pisica. Al doilea pas este sa iti torni alcool izopropilic din abundenta peste obiectul muncii. Al treilea si cel mai important pas este sa te duci la biserica sa dai 50 RON acatiste si 10 RON la cutia milei. Succes.

| FaraIndoiala a răspuns:

Un singur sfat iti pot da, du-te la un doctor specialist in asa ceva...