| Astadeaici a întrebat:

Mie imi place de o fata si ei ii place de mine! Cand am avut banchetul, domnul profesor a zis ca o sa il incepem cu un vals iar apoi a pus baieții sa-si aleaga cate o fata, eu trebuia sa o aleg pe ea, dar n-am facut-o chiar daca vedeam in ochii ei ca vrea sa o invit la dans..si mi-a zis asta și cea mai buna prietena a ei! Pentru ca imi era frica ca daca o alegeam pe ea copiii se prindeau ca ne placem si lumea e reea si rade degeaba...asa ca am ales alta fata, credeti ca e bine ce am facut? Explicati!

5 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Esti cel mai mare prost! Scz dar nu m-am putut abtine.Acum sa stai sa te uiti ca bou cum danseaza cu altu', asa iti trebuie!

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Dc sa rada? Da da-i dracu pe toti ce treaba au ei cu voi daca voi va placeti? Stupidoh go on Sh ca fetei prin alegerea alteia i-ai dat de gandit?
Isi pune diverse intrebaribig grinar daca nu ma place? O place pe aia...Etc...Stupid

| Polini70 a răspuns:

NUU! ai facut totul fals... gandeste-te cum ar fi daca ia alegae pe altu in loc pe tine. si ce are daca rade voi sa fiti fericiti impreuna.big grin

| CreangaVerde a răspuns:

Mare prostie ai facut.

| CreangaVerde a răspuns:

Mare prostie ai facut.
Tu nu te combini cu ce spune lumea, tu te combini cu fata de care iti place, asa ca nu conteaza ce spune lumea.