| anonim_4396 a întrebat:

am 21 de an nu am avut niciodata o prietena, timid nu sunt, dar asta e, si acum imi place mult de o fata, dar ezit sa o invit in oras ca mi-e frica ca o sa afle si va rade. Ce credeti ca va zice? Sau sa ii spun eu? Habar nu am ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Nu vad de ce ar rade de tine. Du-te la ea cu un buchet de flori (sa stii ca treaba asta prinde la femei, chiar daca din pacate pare cam demodata) si invit-o undeva.

12 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Vezi ca e unu de 12 ani pe aici ce tocmai a facut sex, poate iti vinde niste ponturi. Daca nu risti nu castigi. Doar vorbind cu ea poti sa afli daca te place sau nu.

| Drolja a răspuns:

Dacă sunt eu fata, nu mă invita.

| neutrino a răspuns:

Daca fata nu te cunoaste, nu face parte din anturajul tau, nu va salutati si nici nu ati schimbat doua vorbe pana acum, atunci are tot dreptul de a rade. In caz contrar, nu, si te va asculta cu atentie, acceptand sau nu propunerea ta.

| Jack99 a răspuns (pentru neutrino):

Ba, ne cunoastem, am vorbit de cateva ori, dar despre lucruri nesemnificative.

| Doub a răspuns:

Ai si tu putin curaj ca nu mori.

| RobertMoon a răspuns:

Daca esti timit sa îi spui in fata spune-i pe Facebook sau ceva ca esti îndrăgostit de ea si o întrebi ce părere are, daca te refuza măcar sti ca ei nu îi place de tine, iar daca zice ca se mai gandeste ca nu stie ce sa spună mai exista o sansă, iar atunci depinde de tine sa vorbeati cu ea si sa o întrebi daca s-a gândit la ce i-ai spus. Baftawinking

| Lawliet14 a răspuns:

Pai la 21 de ani ar trebui sa fii barbat! E varsta la care pana si americanii au voie sa consume alcool. Invit-o in oras, da, nu e mare branza. Doar nu ii spui ca o iubesti, e un mod prin care ii arati ca o placi. Poate-ti iese dar chiar si asa femeile sunt mari batai de cap!

| Dendoris a răspuns:

Ziceai ca nu esti timid...

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Hai sa ti-o zica un om mai batran, daca rade e proasta, daca te place iese

| Jack99 a răspuns:

Nu esti tu fata laughing dar spune-mi si mie motivele pentru care nu ai vrea chiar sunt curios.

| Drolja a răspuns (pentru Jack99):

Pentru că, orice aș alege, tot eu voi ieși în pierdere: dacă te refuz și sunt sinceră cu tine, te voi avea pe conștiință, dacă voi fi politicoasă cu tine, te voi avea pe cap. Pe când, nici pe conștiință, nici pe cap nu vrem.

| cristi123557 a răspuns:

Păi zii frate nu sta la discutii până nu o ia altu ai grija ca gelozia e foarte mare