| anonim_4396 a întrebat:

Mintea omului debiteaza multe ideii care mai de care stralucitoare,eu m-am intrebat mereu, daca ma dau pe penis cu crema de arginina pentru circulatia sangelui, oare voi avea o erectie mai buna si penis mai mare? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Calitatea erectiei este urmarea/se datoreaza volumului/cantitatii de sange si a presiunii cu care sangele respectiv este pompat in venele si cavernele existente in penis, de catre inima. Daca inima nu functioneaza "perfect" te poti unge cu orice produs "miraculos" comercializat de tot felul de snapani fiindca rezultatul va ramane acelasi, un penis bun doar pentru a face "pipi". Viata sanatoasa, echilibrata si o inima sanatoasa reprezinta singura conditie/solutie obligatorie. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu va avea nici un efect.

| catablondu a răspuns:

Salut, cremele de orice tip pentru erectie sunt doar aberatii. La fel si tratamentele de marire a penisului. Acesta se formeaza in mod natural, de la organism la organism. Toate bune!

| Latky a răspuns:

Si cand o introduci in vaginul fetei se imprastie si prin ea crema. nu e ok, renunta la idee.
Vrei erectie mai buna, fa sport mai ales alergatul sau orice sport care iti pune in miscare picioarele si zona bazinului si mananca sanatos nu toata ziua shawarma.

| Pewtra a răspuns:

Bă tu ai măncat furnici?

| Marius66666 a răspuns (pentru Pewtra):

Nu,dar gandesc logic