| Alinutza_6937 a întrebat:

Ne-am cunoscut la o nunta acum aproape 3 ani. vorba vine ne-am cun ca abia am legat cateva cuvinte, in sfarsit m-am indragostit de el doar pentru ca ma privea asa frumos non-stop si pentru faptul ca m-a invitat la dans pe o mel de dragoste.am crezut ca il voi uita dar nu s-a intamplat asa.ma gandesc de atunci la el mereu am stat cu alti baieti si tot la el mi-e gandul. ne-am mai intalnit pe strada dar totul se rezuma la un simplu buna si la faptul ca se uita dupa mine foarte mult timp, imi da o gramada de semne ca ma place.nu stiu ce sa mai fac, nu stiu cum sa intru in discutie cu el pentru ca rudele lui sunt rude cu niste rude de ale mele. mi-e teama sa nu fac vreo gafa si sa afle rudele mele.ieri erau toate rudele lui la poarta la fel si eu am ajuns cu rudele mele acolo. l-am vazut, dar nu am putut sa vb cu el.nu mai stiu ce sa fac.nu stiu cum sa vb cu el.niciodata nu ne intalnim singuri.id de mess stiu ca nu are.am incercat sa fac rost de nr lu si puteam dar daca sa zicem ca fac rost de el. ce sa fac cu nr.sa-l sun? nu sunt genul. ce sa fac. un sfat plz!

1 răspuns:
| AnToOniiia a răspuns:

Eu zic sa nu risti sa intri intr-o rel cu acest baiat daca nu vrei sa te trezesti ca e vreun var mai indepartat sau asa ceva... Stiu ca e ff GREU sa-ti scoti pe cineva din minte, dar NU si IMPOSIBILwinking cand iti vine un gand despre el, incearca sa-l alungi, sa spui cu voce tare "STOP!" si sa te gand la topul dragut din vitrina unui magazin (doar un ex.) :X Si pune`ti problema - daca va veti intelege, e f probabil ca relatia voastra sa fie de durata, iar daca vei afl; a ca ti`e ruda va trebui sa rupi orice fel de legatura cu el straight face Nu crezi ca asta ar fi cu mult mai dureros decat sa nu te mai gandesti intruna la el si sa incerci sa gasesti alt baiat pentru ca fii sigura ca undeva exista un EL si pentru tine :* Desi daca nu reusesti, informeaza`te(dar sa fi fff sigura) ca nu iti este ABSOLUT niciun fel de ruda si poate-poate...smug